The Walking Dead (Živí mrtví) Negan

Negan

Negan

Hrozivý a nemilosrdný vůdce Spasitelů, který má své zásady.

Sezóny 5
2016 - 2020

Negan je osobnost sama o sobě. Je chytrý, divoký, brutální, charismatický, humorný, děsivý a mohutný. Jedná se o geniálního stratéga a vůdce, který má sklony k velmi brutálním činům. Někteří by ho označili za zabijáka či psychopata.

V okolí bezpečné zóny Alexandria se brzy zrodí organizace, která se skládá ze skoro samých mužů. Tito muži si říkají Spasitelé, napadají všechny okolní tábory a po všech požadují polovinu jejich majetku. Když se jim někdo postaví do cesty, tak je zničí. Když s nimi někdo spolupracuje, tak je vykořisťují. A právě tuto obrovskou skupinu Spasitelů vede Negan.


Negan by však nemohl žít bez své krásky. Ve své ruce vždy třímá svou věrnou a nejlepší přítelkyni Lucille, dřevěnou baseballovou pálku, kterou má omotanou ostnatým drátem. Lucille je Neganovou oblíbenou zbraní, se kterou rád rozbíjí lidské lebky.

Novou výzvou se pro něj stane Rick Grimes a jeho skupina, kteří se nachází v Alexandrii. Tato bezpečná zóna se kvůli Neganovi po čase ocitne ve velkém nebezpečí. I když se Neganovi podaří Ricka zlomit, tak i přesto se stane jeho největším oříškem.

Negan je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Vše co udělal tak na konci napravil, snad mu budou už věřit jak zabil tu Alfu, doufám že se mu nic nestane.

18.8.2020 | 23:37:50
RomCa_

nejvíc top herec

21.6.2020 | 23:56:23
Milano33

Milujem jeho zmysel pre humor, jeho všadeprítomné hlášky sú božie, rovnako ako on sám. Prešiel si neskutočným vývojom, ale aj napriek tomu je v jadre stále tým istým človekom, ktorý proste nevie držať jazyk za zubami. A postupom času, ako sa viac poodhalila jeho minulosť sa s ňou odkryla aj jeho ľudská stránka.

7.5.2020 | 0:34:48
vp1998

Ze začátku mě jeho monology opravdu nudily, byl to jen frajírek, co si může dovolit všechno, protože na to má lidi. Dobře, v posledních dílech se dost změnil a pravda, nikdy jsem nevěřila, že je až do morku kostí zlý, je to celkem i sympaťák, ale Glenna mu prostě nikdy neodpustím, přes to vlak nejede.

19.4.2020 | 18:10:37
23A

Jednoduše nejlepší

9.4.2020 | 20:30:58
Tralery

Jsem rád, že je v seriálu, jen mě mrzí, že pro něj tvůrci neumí psat dobrý scénář. Epizody z poslední řady, 10×05 a 10×14, zaměřené především na něj, působí jako vyumělkovaná vata, a přijde mi, že tvůrci víc, než do psaní kvalitního Neganova příběhu, investují více do jeho ostrojazyčnosti, která už též přestává být originální a nijak víc nenadchne.

3.4.2020 | 8:44:15
David525

Nikdy som si nemyslel, že je Negan zlý. Síce zabil moje obľúbené postavy, ale niekto zomrieť musel, za to, čo im urobili. Je to moja najobľúbenejšia postava hneď po Rickovi a Darylovi. Ukázal, že má dobré srdce, je to proste charakter! A je vtipný, to je ďalší + navyše. Dúfam, že v seriáli bude čo najdlhšie.

26.3.2020 | 14:48:44
Lady Adeline

Jeste abych takovemu drzemu capkovi nedala plne hodnoceni :-) :-) :-) Navic je sexy a s Carol by byli nejkrasnejsim a nejuzasnejsim parem :-)

26.3.2020 | 14:05:43
Monika4444

vzdycky jsem ho mela rada i kdyz byl zmrd :D ta inteligence, charisma a hlas :D <3 skoda ze takoveho tady v cr nemame :)

20.3.2020 | 1:02:51
sonulle

Dobře já ho opravdu ze začátku moc nemusela, protože jeho monologické blití mě celkem nudilo, Jeffrey však dal Neganovi spoustu subtextu a celkem to zachránil. Momentálbě se z něho stal můj oblíbenec… Po epizodě 10×12 měním na 110%

16.3.2020 | 10:19:17

Stav překladu

Epizoda S10E15: The Tower

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________­____

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete podpořit níže na PayPalu. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek a komentář k tomu.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás