The Walking Dead (Živí mrtví) Otis

Otis

Otis

Hodný pracovník na Hershelově farmě, který je tak trochu nešika.

Sezóny 1
2011 - 2011

Otis pracoval již dlouho na Hershelově farmě v Georgii, kde mu s prací pomáhala jeho manželka Patricia a několik nádeníků. S Hershelem je dobrý kamarád, ale ve skutečnosti se považují za rodinu. Když vypukla apokalypsa, tak tu Otis a jeho manželka zůstali, protože věděli, že na farmě budou v bezpečí. Zároveň ani neměli kam jinam jít.

Na farmě si členové nové skupiny rozdělili povinnosti. Otis pravidelně jezdí ven, kde chytá lovnou zvěř. Nejčastěji se mu podaří narazit na srnce, kterého uloví. To se však jednoho dne rapidně změní, protože když vystřelí na výstavního jelena, tak omylem zasáhne i malého chlapce jménem Carl. Otis neváhá, ihned jeho společníkům nabídne svou pomoc a odveze Carla k Hershelovi, který by mu mohl pomoci.


Kromě toho Otis odchytává všechny chodce v okolí a umisťuje je do stodoly. Dělá to kvůli tomu, že všichni na farmě věří, že rozšířená nákaza, která celému lidstvu způsobila toto neštěstí, bude jednoho dne potlačena lékem. Hershel tak odklízí všechny chodce do bezpečí, aby se jednou mohli vyléčit.

Otis je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Tak u nás se doma dodnes dělají vtipy o Otisovi, můj muž tvrdí, že je to jeho nejoblíbenější charakter. Shane prostě musel zachránit Carla.

19.2.2021 | 13:46:45
23A

Super typek

5.4.2020 | 9:55:23
ori

Dobrý človek, škoda ho.

redaktor
11.10.2019 | 15:33:01
LubíkIP

Chudák no… Měl jsem ho rád.

10.4.2019 | 19:47:29
modrinka

Je mi ho líto. :( Je to sice nešika ale moc milý nešika.. Nezasloužil si tokovou smrt. Shane u mě po tomto hodně klesl, a už si to nikdy nespravil. Byl moc hodný i když tam byl jenom 2 díly :(

28.12.2018 | 17:23:10
Kothy

chudak…

1.3.2018 | 21:24:57

Stav překladu

Epizoda S10E17: Home Sweet Home

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás