The Walking Dead (Živí mrtví) Patricia

Patricia

Patricia

Dobrosrdečná manželka Otise a jedna z přeživších na farmě.

Sezóny 1
2011 - 2012

Patricia žila v okolí farmy rodiny Greeneů. Vzala si za muže Otise, který na této farmě pracoval, a proto mu začala pomáhat. Do své práce se ponořila natolik, až byla Hershelem Greenem zaměstnána. Hershel však se svými pracovníky měl tak pevný vztah, že se Patricia v podstatě stala členkou jeho rodiny.

Jakmile vypukla apokalypsa, tak se Otis a Patricia rozhodli, že zůstanou na farmě. Hershel s tím pochopitelně neměl žádné problémy, protože si byl vědom toho, že čím víc známých bude na svém pozemku mít, tím lépe bude i v těchto perných dobách hospodařit.


Patricia několikrát ukázala, že jí záleží na ostatních lidech. Ochotně všem pomáhá, je vždy milá a snaží se odvést co nejvíce práce.

Patricia je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Ďalšie zbytočné a nezaujímavé krmivo pre chodcov.

11.10.2019 | 15:34:46
LubíkIP

Příjemná postava

10.4.2019 | 19:12:33

Stav překladu

Epizoda S10E03: Ghosts

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás