The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

RJ Grimes

RJ Grimes

Syn Ricka a Michonne.

Sezóny 3
2018 - 2022

RJ Grimes patří mezi děti, které se narodily přímo v době apokalypsy, a proto ani RJ nemohl nikdy poznat normální svět. Nejde o nikoho jiného než o syna samotného Ricka Grimese, který však o svém synovi neví zhola nic, protože se RJ narodil až poté, co Rick zmizel. Jeho matkou je Michonne, která společně s dalšími lidmi stojí v čele Alexandrie, komunity přeživších.

O RJovi toho nejde moc napsat, je ještě moc malý na to, aby se dokázal nějak prosadit. Jeho matka Michonne o něj pečuje stejně jako o Judith, která se taktéž stará o malého RJe. Ten je nejčastěji doma v Alexandrii, kde by mu nemělo hrozit žádné nebezpečí.


RJ představuje jakousi připomínku toho, že v seriálu vystupoval jeho otec Rick. Ale kdoví, třeba uvidíme, jak půjde RJ v otcových stopách.

RJ Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Tak jako Gracie roztomilý.

19.2.2021 | 13:35:04
Tralery

Tak tohle naprosto zbytečné a zcela nevyužité dítě je tu jen proto, že tvůrci nejsou dost odvážní k tomu, odstřihnout seriál od pupeční šňůry Ricka Grimse. No, všichni dělají chyby.. dokonce i lidé u televize.

20.12.2019 | 0:00:55
Zigulík

Zatím jsme se ničeho nedočkali, takže se nedá hodnotit.

19.12.2019 | 17:25:33
ori

Decká neznášam, takže 20% len za to že sú to Rickove gény :D

webmaster
19.12.2019 | 17:19:55

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama