The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Tara Chambler

Tara Chambler

Mladá přeživší, na kterou narazí Guvernér po ztrátě svých lidí.

Sezóny 6
2013 - 2019

Tara je dalším přeživším velké světové apokalypsy. O její minulosti toho moc neznáme. Původně se Tara chtěla stát policistkou, proto začala chodit na policejní akademii. Zde se seznámila s dívkou Sam, se kterou započala lesbický vztah. Nakonec se ukázalo, že Sam nebyla lesba a chodila celou dobu s přítelem, proto Taru opustila.

Po vypuknutí apokalypsy se se svým otcem, sestrou a neteří ubytovali v bytovém komplexu, který dlouho obývali. Její otec byl celou dobu nemocný, proto mu museli pravidelně donášet léky, aby jej udrželi při životě. Tara se stala hlavním ochráncem rodiny, když jako jediná dokázala slušně zacházet se zbraní.

Po nějaké době k nim do bytu přijde Guvernér, který s nimi na čas začne žít. Později, až Tařin otec zemře, se spolu s ním vydají na cestu a přidají se k další skupině přeživších. Tara a její rodina slepě věří, že Guvernér je dobrý muž a souhlasí s jeho činy.

Tara Chambler je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
23A

Tara me nikdy nezaujala

9.4.2020 | 20:28:52
ori

Tara bola fajn na začiatku, kým sa dostali do Alexandrie, tam som potom o ňu nejako stratil záujem.

webmaster
11.10.2019 | 22:38:08
Tralery

Na vůdce Hilltopu se Tara hodila naprosto skvěle a ta pozice jí byla mnohem víc přirozenější a věrohodnější, než nucený scénář Maggie (která se vyumělkovaně a z ničeho nic stala vůdcem jen proto, že tomu tak bylo i v komiske). V 9. řadě byla Tara naprosto skvěle napsaná a zahraná, ostatně jako celá 9. řada.

11.6.2019 | 9:39:46
LubíkIP

Zásah do srdce když jsem to viděl. Super postava. Chybí !!

10.4.2019 | 17:49:19
S.T.A.L.K.E.R.

Nemusel jsem ji už v době, kdy se přidala ke Guvernérovi. Aspoň, že zabili taky nějakou lesbu. Její smrt mě vážně překvapila, ale nijak nezasáhla.

4.4.2019 | 11:50:07
Rain

Thank you whisperers! Yor deeds will never be forgotten!

2.4.2019 | 16:43:34
modrinka

Nikdy jsem k ní sympatie neměla :/ v 9 sérii mi přišla otravná, ale i tak mi bylo její smrti líto :(

25.3.2019 | 19:42:37
sonulle

Tara ani nevím proč mě baví, snaží se být optimistická, na druhou stranu, když je potřeba střílet, tak střílí. A herečka je sympatická, takže ano… Nevím ale baví mě pořád, progres se objevuje až teď v9. sérii.

22.12.2018 | 1:31:40
Aless919

50%

28.11.2018 | 20:52:57
Kadoli

mně se líbí :-)

7.10.2018 | 15:18:42

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama