The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Jak zabít chodce?

Jak zabít chodce?

Pokud by se někdy náhodou stal příběh seriálu Walking Dead skutečným, toto video by Vám mělo pomocí přežít. Jaké jsou vaše nápady, čím vyřídit chodce?

1 0
9.8.2011

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Wolverinka

To je dobré vědět :-D

12.8.2011 | 17:05:23
janevim

No můj nápad jak zabít chodce je rozhodně dobře nabroušená KATANA (meč používaný samuraji) s tím by neměl být problém usmrtit zombie jednou ranou bez většího hluku.

15.8.2011 | 23:55:05
KatHeroes

Ja mam doma luk, takze kdyby neco takoveho nastalo, tak u me vede luk:D

25.8.2011 | 9:38:02
ZombieHunter

Jojó a NE! Katana? Víš vůbec kolik stojí k boji použitelná? Hodněěě :-D Luk? Ano taky doma jeden mám (a 15 šípů), ale zeptejte se sami sebe, budete schopni trefit zombieho do hlavy? Ano? A co když se pohybuje? Co když není jen jeden? K tomu si ještě připočtěte to že jste podělaní až za ušima a než natáhneš další šíp jsi sežraný. Luk mi příjde jako super věc, teda pokud o tobě zombie neví a ty se nechceš prozradit. Samozdřejmě je mnohem lepší mít kuši, jako má například Daryl :-D , šipky se totiž tolik nelámou. Jak známo normální šipy které vystřelíte z luku jsou většinou ze dřeva… Ano, sice se dělají dražší šípy s hliníku atd. Ale dost kritiky, jen jsem chtěl trochu oživit diskusy. Samozdřejmě nejúčinější je průstřel hlavy :-D no jo ale kde vzít pistol nebo něco podobného… Já bych si vzal na tichý průchod ulicí již zmíněný luk a na boj zblízka nejvíce dostupnou a nejvíce smrtící zbraň v dosahu. V mém případě je to basbolka a páčidlo, které můžete používat i jinak… Napište sem taky někdo svůj super názor nebo pohled na nějákou situaci a pokecáme o nereálném :-D

18.11.2011 | 19:07:07
HORTON CB 721

Ja mám glock 78 (dlhý vojenský nožík) ten sa mi hodí tak na jedného dobre dvoch ak ich mám od tela nech ma nepremôžu a na troch štyroch až stádo (20 min) dajme tomu… ja neviem asi nohy na ramena:) Nie teraz vážne ak by sa jednalo o vačšiu skupinu tých chodiacich ,,Son of the bitch" tak by som použil ak by som bol na streche kušu alebo pušku a ak by som bol spozorovaný jednoznačne starú dobru devinu ale ako povedal tu kamarát Zombie Hunter nikto nevie akoby niektorý z nás zareagovali. Či by sme stuhly od strachu alebo sa úspešne prebojovali a zachránili si prdel aspoň do najblizšieho dna nik nevie. Zistit sa to dá iba v praxi (,, Čo samozrejme dúfam že nebude treba ") Ale ak to príde radšej strelím suseda do nohy ako sa stanem sám Wiskasom pre chodca:) Ale nie už by som mal túto tému začať brať vážne:) No vlastne či by som reálne prežil aspon mesiac alebo aj pár rokov to neviem ale viem že stlačiť spúšt by som sa nebál. A čo sa týka mojich partákov nebojte sa niesom Shane iba som žartoval ako sa poznám hral by som hrdinu a asi by ma zjedli pri snažení sa odlákania ich od druhého člena skupiny:) No každopádne táto debata je zaujímavá a dúfam že sa mi tu niekto na túto tému taktiež ozve. Zatial zdravím a v Noci dávajte bacha nikdy neviete ked T-výrus vypustia:):)

28.8.2012 | 1:03:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama