The Walking Dead (Živí mrtví) Jak zabít chodce?

Jak zabít chodce?

Jak zabít chodce?

Pokud by se někdy náhodou stal příběh seriálu Walking Dead skutečným, toto video by Vám mělo pomocí přežít. Jaké jsou vaše nápady, čím vyřídit chodce?

1 0
9.8.2011

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Wolverinka

To je dobré vědět :-D

12.8.2011 | 17:05:23
janevim

No můj nápad jak zabít chodce je rozhodně dobře nabroušená KATANA (meč používaný samuraji) s tím by neměl být problém usmrtit zombie jednou ranou bez většího hluku.

15.8.2011 | 23:55:05
KatHeroes

Ja mam doma luk, takze kdyby neco takoveho nastalo, tak u me vede luk:D

25.8.2011 | 9:38:02
ZombieHunter

Jojó a NE! Katana? Víš vůbec kolik stojí k boji použitelná? Hodněěě :-D Luk? Ano taky doma jeden mám (a 15 šípů), ale zeptejte se sami sebe, budete schopni trefit zombieho do hlavy? Ano? A co když se pohybuje? Co když není jen jeden? K tomu si ještě připočtěte to že jste podělaní až za ušima a než natáhneš další šíp jsi sežraný. Luk mi příjde jako super věc, teda pokud o tobě zombie neví a ty se nechceš prozradit. Samozdřejmě je mnohem lepší mít kuši, jako má například Daryl :-D , šipky se totiž tolik nelámou. Jak známo normální šipy které vystřelíte z luku jsou většinou ze dřeva… Ano, sice se dělají dražší šípy s hliníku atd. Ale dost kritiky, jen jsem chtěl trochu oživit diskusy. Samozdřejmě nejúčinější je průstřel hlavy :-D no jo ale kde vzít pistol nebo něco podobného… Já bych si vzal na tichý průchod ulicí již zmíněný luk a na boj zblízka nejvíce dostupnou a nejvíce smrtící zbraň v dosahu. V mém případě je to basbolka a páčidlo, které můžete používat i jinak… Napište sem taky někdo svůj super názor nebo pohled na nějákou situaci a pokecáme o nereálném :-D

18.11.2011 | 19:07:07
HORTON CB 721

Ja mám glock 78 (dlhý vojenský nožík) ten sa mi hodí tak na jedného dobre dvoch ak ich mám od tela nech ma nepremôžu a na troch štyroch až stádo (20 min) dajme tomu… ja neviem asi nohy na ramena:) Nie teraz vážne ak by sa jednalo o vačšiu skupinu tých chodiacich ,,Son of the bitch" tak by som použil ak by som bol na streche kušu alebo pušku a ak by som bol spozorovaný jednoznačne starú dobru devinu ale ako povedal tu kamarát Zombie Hunter nikto nevie akoby niektorý z nás zareagovali. Či by sme stuhly od strachu alebo sa úspešne prebojovali a zachránili si prdel aspoň do najblizšieho dna nik nevie. Zistit sa to dá iba v praxi (,, Čo samozrejme dúfam že nebude treba ") Ale ak to príde radšej strelím suseda do nohy ako sa stanem sám Wiskasom pre chodca:) Ale nie už by som mal túto tému začať brať vážne:) No vlastne či by som reálne prežil aspon mesiac alebo aj pár rokov to neviem ale viem že stlačiť spúšt by som sa nebál. A čo sa týka mojich partákov nebojte sa niesom Shane iba som žartoval ako sa poznám hral by som hrdinu a asi by ma zjedli pri snažení sa odlákania ich od druhého člena skupiny:) No každopádne táto debata je zaujímavá a dúfam že sa mi tu niekto na túto tému taktiež ozve. Zatial zdravím a v Noci dávajte bacha nikdy neviete ked T-výrus vypustia:):)

28.8.2012 | 1:03:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás