The Walking Dead (Živí mrtví) Nová upoutávka k pokračování odhaluje dva nové záběry

Nová upoutávka k pokračování odhaluje dva nové záběry

Nová upoutávka k pokračování odhaluje dva nové záběry

Nedávno jsme se dočkali další upoutávky, která je až na dva nové záběry totožná z prvním trailerem. Podívejte se, na co všechno se můžeme těšit.

22 1
31.1.2017

První nový záběr je z Království, kde jde vidět, že ke králi Ezekielovi přišli Tara, Rick, Carl, Michonne, Sasha a Daryl. Na druhém novém záběru je Dwight, který někam utíká.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Leon

Očekávám, že Království se moc chctít bojovat nebude, teprve nějaká událost v průběhu 2. poloviny 7. série změní názor Ezekiela. A v Hilltopu bude těmhle snahám dlouho bránit Gregory…

1.2.2017 | 4:35:25
pavlinkavym

Taky myslím že Ezekielovi se chtít nebude, bude trvat déle než bude souhlasit. A pašák Gregory taky chtít nebude, ale tam to převezme Magie a myslím že dost brzo

1.2.2017 | 11:07:15
Spoorty

Jj, taky si myslím, že Hilltop převezme hodně brzo Megie a že Gregory bude burchant a pujde za Spasiteli a Neganem :-D..

2.2.2017 | 15:57:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás