The Walking Dead (Živí mrtví) Podívejte se na první tři minuty ze sedmého dílu

Podívejte se na první tři minuty ze sedmého dílu

Podívejte se na první tři minuty ze sedmého dílu

Pokud čekáte na české titulky k nejnovější epizodě desáté série The Walking Dead, tak si čekání můžete zkrátit za pomoci následující tříminutové ukázky.

8 0
16.11.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

sonulle

Angela a její scenáristický tým si vedou vážně dobře, desátá série je za mě ještě lepší než devátá. Od dob 3. série jsem se tak nebavila. Všechny zápletky mě baví, dialogy jsou výborné, ne tak repetitivní, postavy nejsou mimo charakter, jak se dělo například v osmé sérii. Jde vidět, že scenáristé přihlíží k minulosti, k vývoji postav a jejich chování je kontinuální. Ano stále se najdou nelogičnosti a nedotažené detaily, ale i přesto je 10. série scenáristicky, režijně a herecky kvalitní počin. Angela teď vyhrála scenáristickou cenu za epizodu 9×16. Hodně lidí tuto epizodu nemusí, ale za mě to je hodně podceňovaná, takže gratuluji.

16.11.2019 | 13:12:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E08: The World Before

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás