WandaVision S01E08: Previously On

S01E08: Previously On

S01E08: Previously On

Dozvídáme se přesně, kdo je Agatha, a jaká je její historie. Agatha je naprosto očarována Wandinými schopnostmi, a tak chce zjistit, kde doopravdy mladá Maximoff své jedinečné nadání získala. Vydáváme se na cestu do minulosti, kde se dozvíme konečně celou pravdu o Wandě Maximoff.

cz sk
26.2.2021
44 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectrun77

Tak už víme co delal Sword 5 let kdy svet byl v nicote a rozkladu .. Získal tělo Visiona a Zkoumal ho -aby udelali vlastni zbrane ,ale melo to hacek -nedokazali to nahodit tak museli doufat že se nekdo chytrejsi vrati -diky langovi a avanger se vratili tak mohl Howard psychopat a technokrat uvest svuj plán v život .. 1 Faze –nalakat moniku do weaswivu aby to tam prozkoumala -když se stala soucasti zdroje anamalie tak musel sword dojed a dal kamuflovat -dosla darcy kosmicke zářeni hex -wanda zautocila na sword oživila visiona-porusili lagos chartu -nechtel Vision aby se stal zbraní -protimluv swordu. 2 faze -rozzurit wandu-tak tam poslali dron-tim ziskali zdroj energie-pro svoji hracku Hybryd Visiona Ultron. 3 faze -zameteni stop-ale je tam i svedek FBI moniíka spectrum nejaky jiny hrdina?

27.2.2021 | 9:38:39
Nina317

Začínam mať taký pocit, že sa tam Mephisto, Nightmare, Doctor Strange alebo nejaká iná postava ani neobjaví a celé to bude Wanda/Vision vs Agatha alebo Wanda/Vision vs Vision 2 :D

27.2.2021 | 9:37:09
JasiDragon07

Počkat.. ale to jsme všechno věděli už od 5. epizody. Jenom nám to teď ukázali jaksi uceleněji.

27.2.2021 | 9:11:48
cmoudo33

spoiler: Ten oživený Vision ešte môže poriadne zamiešať karty

27.2.2021 | 7:17:02
default

Rozuzlení začátku. Příjemná vata. A potitulková scéna mazec! :)

Jen mi nedává logiku to, že Hayward tvrdil, že Wanda Visiona ukradla z laboratoře. Teď jsme viděli, že si vytvořila vlastního. Takže, kdo má pravdu? Hayward nebo Wanda? A taky co to městečko? Netvrdil šerif agentovi Woo, že žádný Westview neexistuje? A taky jsem očekával, že Agatha ukáže Wandě, že její děcka jsou taky fejk. A ono nic. Škoda. :D (Teda prvně jsem doufal, že ten křik dětí bude jen zákeřná nahrávka ze schovaného magneťáku. To by na Agathu více sedělo).

Btw. recepční zapomněl dát Wandě visačku, tak se divím, že žádný voják ji na chodbě nezastavil. Zbytečná ochranka HQ SWORDu. :P

27.2.2021 | 6:20:38
skyler

Fakt nabité emóciami…

27.2.2021 | 2:54:22
fanta2pomeranc

Dobrá epizoda, excelentní potitulková scéna. Nejvíce se mi ovšem líbilo, jak Hayward poňoukl Wandu k oživení Visiona. Pěkný detail

26.2.2021 | 23:23:59
Lex Luthor

Super epizoda při sledování jsem si vzpomněl na Pietra, jak vyprávěl Ultronovi jejich origin příběh drželi se jeho vyprávění a na konci jsme dostali i komiksové jméno Wandy Super

26.2.2021 | 21:49:00
Mohy

Díl super, akorát mě napadá.. Neříkali strážníci někdy v prvním nebo druhém dílu, že westview neexistuje a že existuje jen eastview nebo něco takového? tak jak to že v tomto díle přijela Wanda do westview?

26.2.2021 | 21:41:01
tynka.jouklova

Teď už jen čekat jak to dopadne. Wanda a Vision je prostě nutná romantika, kterou každý chce a doufám, že to dopadne dobře :)

redaktor
26.2.2021 | 21:35:06

WandaVision
89/100 - 112×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců