WandaVision Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

18 0
4.3.2021

Jedna věc je téměř stoprocentní. S Wandou Maximoff se nadále počítá. Postava bude vystupovat ve snímku Doctor Strange in the Multiverse of Madness a mohla by se mihnout i ve třetím Spider-Manovi, herečka to v minulých dnech naznačila. Jak to ale bude s ostatními postavami? To nikdo neví.

Trápí nás především tři postavy, jejichž další účinkování ve světě MCU je nejisté. Jednou z nich je bezesporu Vision. Když se Vision pokoušel opustit Westview, začal se rozpadat. Pokud tedy nad městem kouzlo Wandy (či kohokoliv jiného, kdo ho vytvořil) pomine, znamenalo by to, že by Vision nejspíše zemřel. Máme tu ovšem ještě Anti-Visiona pod správou Tylera Haywarda, který by alespoň nějakým omezeným způsobem mohl našeho Visiona v budoucnu nahradit.


Visiona jsme si ale užili až až v předchozích filmech. Navíc jsme počítali s tím, že je už mrtvý, takže na jeho smrt jsme de facto připraveni. A dá se říci, že s ní většina fanoušků asi i počítá. Otázkou ale zůstává, jak to bude s Billym a Tommym. Jsou to děti Wandy a Visiona. Do jisté míry mohou být taktéž jen iluzí a jejich smrt či zmizení nemůžeme úplně vyloučit.

(Utrhne se ve finále Wanda ze řetězu? Foto: Disney+)

Něco nám ale říká, že Marvel má s oběma dětmi plány do budoucna. Takže nejspíše obě přežijí. Z Agnes pravděpodobně bude pouze záporák pro jednu sérii a s její účastí jinde už nepočítáme. S falešným Pietrem to vidíme podobně. Oblíbené trio Darcy Lewis, Monica Rambeau a Jimmy Woo podle nás taktéž přežije.

Největší nejistota tak nejspíše panuje nad Visionem, Tommym a Billym. Wandu má teď celý S.W.O.R.D. a možná i okolní svět za padoucha. Ostatně není to poprvé, vzpomeňme na Lagos v Civil War. Taktéž bude záležet na tom, zda bude jméno Wandy očištěno a z celého dění ve městě bude obviněn někdo jiný (ať už Agnes, Hayward či kdokoliv další). Je ale velice těžké odhadnout, co se přesně stane.

Přichystali jsme si pro vás tedy anketu s návrhy, jak celý seriál skončí. Jelikož možných scénářů je hned několik, označit můžete až tři odpovědi. Uvidíme, jaká varianta u vás zvítězí a jakou shledáváte nejvíce pravděpodobnou. A zajímavé bude porovnat to s odvysílanou epizodou v pátek. Uvidíme, zda jsme se všichni mýlili, nebo jsme konec seriálu dobře odhadli.

Jak skončí první řada seriálu WandaVision?

18%
17%
14%
13%
10%
6%
5%
5%
4%
3%
2%
1%
1%
1%
545 hlasů

Diskuze /12

6000r

My budeme s kámošema společně koukat až v sobotu a rovnou dáme i všechny předchozí díly, tak prosím nedávejte, po odvysílání, do nadpisů a fotek žádný spoilery :D

#2 Mohy #3 Samuel-El #4 tom99 #6 Ratemus #7 Ratemus
4.3.2021 | 12:39:31
Mohy

#1 6000r: To bys po nich chtěl moc :D :D

4.3.2021 | 17:39:02
Samuel-El

#1 6000r: Akože to sa dá jednoducho vyriešiť. Do soboty nechodiť na internet. Lebo aj keby Edna nič nepísala do piatkového večera to bude všade. Twiter, youtube, instagram a iné stránky. :D

#5 6000r
4.3.2021 | 17:49:56
tom99

#1 6000r: Neboj, žádné spoilery v dalších dnech nebudou. První článek vyjde nejdřív v neděli a to bude zřejmě recenze, následovat budou fotky k finálnímu dílu v pondělí (které budou nespoilerové, jak je zvykem) a pak aktualizace postav. Ty větší články přijdou v druhé polovině příštího týdne.

#5 6000r
webmaster
4.3.2021 | 21:36:31
6000r

#4 tom99: tak pohoda :)

#3 Samuel-El: no to neni tak jednoduchý, uplně vidím jak se v sobotu ráno pujdu vysrat a při čumění do mobilu omylem zapnu fb a hned první co na mě vyskočí bude nadpis: „Fanoušci jsou v šoku! Dr. Strange zabil Wandu!“ a u toho fotka truchlícího Magneta :D

4.3.2021 | 21:50:41
Ratemus

#1 6000r: a co kdybys do této diskuze ani žádné jiné prostě nechodil…

4.3.2021 | 22:26:54
Ratemus

#1 6000r: jo sorry, píšeš do nadpisů a fotek…v tom případě prostě nechod na Ednu :-D

4.3.2021 | 22:27:51
DC Expert

Můj typ je, že se vážně objeví magneto. Tohle jediný způsob jak představit X-meny postupně v seriálech. Jinak bych ale chtěl vidět, aby marvel představil Modoka a vojáci Iamu, jako ve hře avengers to bylo špatné, protože to celé musel utáhnout sám jeden záporák Modok.

5.3.2021 | 12:14:49
Camaris

Ralph Bohner is a “boner” joke. Did you not get it? Here, I’ll explain it for you.

When a man gets an erection, it is sometimes colloquially referred to as a “boner.” Boner, unequivocally, is a pretty funny word. Not that penises are serious anyway, they’re all pretty stupid looking. But the term “boner” captures that stupidity and amplifies it to the nth degree, and is often used as a punchline for a joke. It also sometimes means “a mistake,” or something that’s gone wrong. But mostly it refers to the first thing I mentioned.

Anyway, Monica Rambeau (Teyonah Parris) is captured by Fietro, who is now a total stoner dude complete with a smoothie machine and a severe fandom for Steven Seagal. It’s all very funny, and even though he still seemingly has Quicksilver’s super-speed thanks to the witchcraft of Agatha Harkness (Kathryn Hahn), he’s not a serious threat. Pretty quickly, in fact, Monica gets the better of him, knocks him down, and removes the magical beaded necklace that Agatha is using to control him/give him powers.

Right before that, though, she discovers his headshot. Fietro is not a mutant, or even someone with superpowers. He’s the worst kind of human being imaginable: an actor. And not only that, he’s an actor named “Ralph Bohner.”

To drive it home, disgusted, Monica says, “Bohner?” And if you were wondering, you do not pronounce the “h.” His name is pronounced “boner.” Like a boner. Pretty funny stuff.

This also establishes that Evan Peters is actually playing the “husband Ralph” that Agatha/Agnes has been referring to all season long, the one that’s seemingly been off-screen. Whether that means he has in some way been in cahoots with the centuries old witch all along? Well, probably not. We’ve seen Agatha manipulating him like a puppet in the closing credits banger “Agatha All Along,” and as we’ve just said, he’s an actor. Unlike the headshots shown off by Jimmy Woo (Randall Park) a few episodes back that explained who the “real” people in Westview were, this is not a town populated by failed actors, like most of the rest of New Jersey in real life. This is a regular town that just happens to have an actor living there, and his name is Ralph Bohner.

Is Ralph Bohner a character from Marvel Comics? Great question. No. He is a boner joke. That is it. That’s the whole thing that’s going on here. There’s no Ralph Bohner mentioned previously (or probably afterwards) in the MCU (Marvel Cinematic Universe). There’s no Ralph Bohner in Marvel Comics. There’s barely even a Ralph Bohner on WandaVision. Ralph Bohner is, quite simply, a joke.

#10 PecaCZE
5.3.2021 | 21:39:15
PecaCZE

#9 Camaris: No one asked. No one read. We all got it.

5.3.2021 | 23:10:15
ori

A hovno z toho :D

#12 tom99
webmaster
6.3.2021 | 18:55:59
tom99

#11 ori: Ano, první příčky spíše byly zbožným přáním než skutečností, které jsme se dočkali…

webmaster
9.3.2021 | 19:24:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců