WandaVision
88/100 - 146×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Marvel dal dopředu jednomu herci vědět, že zemře, i když s ním nebude natočena jedna scéna

Marvel dal dopředu jednomu herci vědět, že zemře, i když s ním nebude natočena jedna scéna

Většina postav v MCU rozhodně zemře v záběru, ale jsou tu i tací, kteří zemřeli mimo něj a prakticky již nebyla potřeba žádná součinnost původního herce, protože onu osudnou scénu studio nenatočilo. Marvel Studios se ale v jednom případě zachovali velice fér ke své herečce.

18 3
7.10.2021

Jsou momenty, kdy se Marvel Studios rozhodně zachová hezky a toto je jedna z nich. Herečka Lashana Lynch hrála vedlejší, ale přeci jen důležitou postavu Marii Rambeau ve snímku Captain Marvel, kde měla velký vliv na životní cestu Carol. Po filmu a prakticky po celé třetí fázi bylo potvrzeno, že Maria přežila lusknutí Thanose, tudíž musí být někde stále naživu.

Jenže Maria Rambeau zemřela v nemocnici během pětiletého období, než se vrátili všichni ostatní, kdo už takové štěstí při Thanosově lusknutí neměli. Maria Rambeau tak zemřela mimo obraz (resp. skrze vyprávění v seriálu WandaVision), tak se studio rozhodlo, že to dají herečce vědět dopředu, aby se to nedozvěděla ze sociálních sítí nebo z jiných zdrojů. Studio zkrátka chtělo být k herečce maximálně férové.


(Dál budeme vídat alespoň její dceru Monicu. Foto: Disney)

Kevin Feige je podle Lashany Lynch jeden z nejmilejších tvůrců. Ten Lynch sám kontaktoval rok před uvedením seriálu WandaVision, kde herečce vysvětlil, jak Maria zemře, proč zemře a za jakých okolností se to stane. Feige chtěl vyčistit vzduch a ukázat respekt k herečce tím, že ji vysvětlí, proč se to stane mimo obrazovky a prakticky bez přítomnosti herečky, které si samozřejmě on i celé studio velice váží.

Lashana Lynch velice ocenila tento přístup. Natáčení filmu Captain Marvel jí bavilo a samozřejmě tajně doufala, že se objeví v dalším z připravovaných MCU projektů. To se ale s největší pravděpodobností již nestane. Lynch se alespoň dozvěděla o osudu své postavy tou správnou cestou. Následně si naplno vychutnala cestu její seriálové dcery Monicy Rambeau v seriálu WandaVision, který pravidelně sledovala.

Líbí se vám přístup studia?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama