WandaVision Na kolik epizod se můžeme těšit? Disney+ nám naservíruje při premiéře rovnou dvě epizody

Na kolik epizod se můžeme těšit? Disney+ nám naservíruje při premiéře rovnou dvě epizody

Na kolik epizod se můžeme těšit? Disney+ nám naservíruje při premiéře rovnou dvě epizody

Po Mandalorianovi streamovací stanice Disney+ přináší další velice očekávaný hit – WandaVision. Jedná se o první oficiální seriál ze světa MCU a vůbec první projekt od Marvel Studios od léta 2019. Fanoušci jsou tedy patřičně hladoví, kolika epizod se nakonec dočkáme?

23 0
9.1.2021

Tvůrci seriálu WandaVision potvrdili, že nás čeká celkem devět epizod. A hned při premiéře 15. ledna 2021 se můžeme těšit rovnou na dva díly. Proč tomu tak bude? Úvod seriálu má trochu pomalejší tempo a tvůrci usoudili, že bude lepší vydat hned dvě epizody naráz, aby se diváci sžili s novým světem, který na ně v seriálu čeká.

Jedná se tak o trochu jinou strategii než v případě seriálu The Mandalorian. Tam jsme se ostatně dočkali v obou řadách osm epizod a vždy jedné epizody každý týden. WandaVision má ale před sebou velice nelehký úkol. Nečekaně a neplánovitě se jedná o první projekt ze čtvrté fáze. Poslední film Spider-Man: Far From Home, kterého jsme se dočkali v létě 2019, uzavřel třetí a velice povedenou třetí fázi.


(Abychom se rychle dostali do tempa, dostaneme při premiéře hned dvě epizody. Foto: Disney+)

Původně měl čtvrtou fázi otevřít film Black Widow, následovat seriál The Falcon and The Winter Soldier a posléze Eternals. Všechny projekty ovšem byly odsunuty. Fanoušci Winter Soldiera a Falcona ovšem nemusí zoufat, protože seriál je aktuálně dokončen, a pracuje se na posledních úpravách. Seriálu se hned dočkáme po skončení první řady WandaVision, takže někdy v průběhu března či dubna 2021.

Zatím to vypadá, že rok 2021 bude konečně pro fanoušky MCU mnohem šťavnatější. Měli bychom se dočkat rovnou čtyř filmů a to jmenovitě Black Widow, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Eternals a třetího Spider-Mana. Ani seriálů nebude málo. Tam ještě v tomto roce kromě zmíněných dvou seriálů se můžeme těšit na Lokiho, What If…?, Hawkeye a Ms. Marvel. V galerii ještě najdete nejnovější plakáty k seriálu.

Budete sledovat seriál? Jaká jsou vaše očekávání?

Zdroj: ComicBook.com

  • 111-64d9c25204a0ee0c5a05197eedf8820c.png
  • agnes-wandavision-poster-460163ee073b5ab6c1b3d2b90afb2994.jpg
  • monica-rambeau-wandavision-poster-0959cc96471a97789920fb2a16fe0595.jpg
  • vision-wandavision-poster-55d03cd64b755a27a0cf8287d7bfcc0f.jpg
  • wanda-maximoff-wandavision-poster-67705af51f3042667691e6a0a83cc5cb.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

České titulky

Epizoda S01E03: Now in Color

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

WandaVision slibuje objasnění Visiony smrti, prohloubení jedné postavy z Captain Marvel a překvapivý výskyt jednoho herce

WandaVision slibuje objasnění Visiony smrti, prohloubení jedné postavy z Captain Marvel a překvapivý výskyt jednoho herce

Na konci týdne se můžeme těšit na seriál WandaVision, tak se pojďme alespoň naposledy navnadit nejnovějšími novinkami. Novináři navíc měli možnost vidět první tři epizody, co na ně říkají? A co řekli hlavní představitelé, aby diváky nalákali na zcela novou sérii?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Scarlet Witch se v seriálu konečně pořádně utrhne ze řetězu a ukáže svou nespoutanou sílu

Scarlet Witch se v seriálu konečně pořádně utrhne ze řetězu a ukáže svou nespoutanou sílu

Již v minulosti bylo několikrát řečeno, že Scarlet Witch patří k nejmocnějším bytostem v MCU. Jenže jsme ještě pořádně neviděli, co tato žena vlastně dokáže. Nyní máme před sebou seriál WandaVision, kde Scarlet Witch sehraje hlavní roli. A prý to bude velké.

Narozeniny herců