WandaVision Scarlet Witch se v seriálu konečně pořádně utrhne ze řetězu a ukáže svou nespoutanou sílu

Scarlet Witch se v seriálu konečně pořádně utrhne ze řetězu a ukáže svou nespoutanou sílu

Scarlet Witch se v seriálu konečně pořádně utrhne ze řetězu a ukáže svou nespoutanou sílu

Již v minulosti bylo několikrát řečeno, že Scarlet Witch patří k nejmocnějším bytostem v MCU. Jenže jsme ještě pořádně neviděli, co tato žena vlastně dokáže. Nyní máme před sebou seriál WandaVision, kde Scarlet Witch sehraje hlavní roli. A prý to bude velké.

21 1
24.11.2020

Kevin Feige se netají tím, že Scarlet Witch je jedna z jeho nejoblíbenějších postav v celém MCU. Již před Endgame prohlásil, že pokud existuje nějaká postava, která by mohla sama porazit Thanose, tak by to nejspíše byla právě Scarlet Witch. Ta dokonce ve zmíněném filmu s Thanosem bojovala, ale jejich souboj byl přerušen, takže jsme se nedozvěděli, jak by poměření sil jeden na jednoho dopadlo.

(To bude jízda, až Wanda odpoutá svou sílu, těšíte se? Foto: Disney+)


Wanda Maximoff má v sobě skrytý potenciál, který jsme pořádně neviděli. Obecně se Infinity sága soustředila na trochu jiné postavy a Scarlet Witch byla až druhořadým hrdinou. Nyní je tu seriál a skoro osm hodin volného času, tedy pořádná příležitost prozkoumat její schopnosti pěkně dopodrobna. A to má Kevin Feige v plánu. Ostatně právě na adresu Wandy řekl následující:

Když se podíváte zpět na naše filmy, tak si nemyslím, že by nějaká postava prošla větší bolestí a traumatem než Wanda Maximoff. A zdá se, že nikdo ani není mocnější než právě ona. A nemáme tu ani žádnou jinou postavu, jejíž síla a limity nebyly prozkoumány. Až na Wandiny schopnosti. Takže teď přišel ten správný čas se ponořit do této postavy a zjistit, co všechno umí a čeho je schopná. Máme tu spoustu nezodpovězených otázek. Kdo další si je vědom její síly? Odkud vůbec vzešla? A může za to Kámen mysli?

Pokud se nás Kevin Feige snaží navnadit na plánovaný seriál, který si odbude premiéru v půlce ledna 2021, rozhodně ví, jak na to. Kromě toho přidáváme dvě fotografie, se kterými přišel Empire. Na adresu Kevina Feige se zase vyjádřil herec Paul Bettany. Ten je rád, že seriál vůbec vznikl, ale ještě více obdivuje odvahu Kevina Feige.

Jelikož se seriál natáčel před živým publikem a dá se říci, že uvidíme takový komiksový sitcom, tak Kevin Feige s projektem pěkně riskuje. Může to skončit i velkým průšvihem. Bettanymu se ovšem líbí, že Feige ví, co dělá, i když podstupuje velké riziko (a samozřejmě možnost, že by to zahrál na jistotu, tu byla). A doufá, že seriál zaznamená velký úspěch a posune komiksový žánr na zcela novou a neprozkoumanou úroveň.

Začínáte se po tomto krátkém popisu na WandaVision těšit?

Zdroj: ComicBook.com

  • wandavision-marvel-empire-1-1246113-61967eacdc1d1094c3db09e372a3136c.jpeg
  • wandavision-marvel-empire-2-1246115-90408377d8b908e3f8c11f559c868d74.jpeg

Diskuze /8

Poolverine

Neviem sa dočkať, keď sa nasere a otvorí multivesmír. :D

24.11.2020 | 18:28:51
akashko12

Teraz Feige úplne vyslovil moje slová o Wande, presne to isté si o nej myslím aj ja, a taktiež je jednou z mojích najobľúbenejších postáv. Na tento seriál sa už naozaj neviem dočkať :).

25.11.2020 | 9:07:54
OriginalHunter

Mám ju rád ale na Stranga proste nemá :)

25.11.2020 | 10:06:37
Ratemus

No, já si myslím že Thor si toho bolestneho prožil mnohem mnohem víc. Jinak ano souhlasím, Wanda je zajímavá postava která může stále hodně nabídnout. Jsem rád že konečně dostane poradny prostor. Jinak Feige také řekl že po tom co disney koupil Fox, použijí něco co doposud nemohli, slovo mutant. Wanda má být mutantkou a první zmínka a slovo má. Zaznít právě zde, navíc se má dozvědět o svém otci tak snad je to pravda. https://www.geekositymag.com/…n-in-the-mcu

25.11.2020 | 13:42:55
DC Expert

Dívím se že v avengers 2 nezabila ani jednoho Avengera právě že o to mělo jít aby ukázala svoji sílu a mohli mít oní pochybnosti. Jinak kdo bude její hlavní záporák?

25.11.2020 | 18:28:18
Ratemus

Nezabila nikoho, protože žádná postava kromě Starka neměla ještě své třetí díly a naplněné smlouvy, čekalo se navíc na třetí a čtvrté avengers… Ukázala naopak velkou sílu, podařilo se jí vlest do hlavy bohovi, dokázala zničit Ultrona, navíc jsme jasně viděli že má spíše strach

#7 DC Expert
25.11.2020 | 18:49:15
DC Expert

#6 Ratemus: Ale tady se píše že by dokázala zabít Thanose to je nesmysl. Jak mohla zabít Thanose když je Thanos mocnější než ona. Jako Thanos je normálně titán a měl rukavici s těmi kameny nekonečna a kámen nesmrtelnosti. Jako jestli je to fakt pravda, tak avengers 3 bylo debilně udělané. Jak trojka a čtyřka byli blbost už. Já vím že byla mocná ale né tak mocná, aby ho zabila v tomhle okamžiku.

#8 Argenium
10.1.2021 | 23:15:22
Argenium

#7 DC Expert: S kameny nekonečna Thanose zabít skoro nejde (leda bys ho překvapil, viz Thor v IF). Bez kamenů nekonečna Thanos neporazí Wandu. Wanda je moc silná (což je v tomhle případě docela problém, protože je taky docela psychicky nestabilní, což hádám bude zápletka tak nějak teď)

17.1.2021 | 18:42:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E08: Previously On

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Jak dlouhé budou poslední dva díly seriálu WandaVision?

Jak dlouhé budou poslední dva díly seriálu WandaVision?

Začátek seriálu se nesl v duchu sitcomů a tomu také odpovídala délka jednotlivých epizod, která byla spíše kratší. Tvůrci nás ale lákali, že s přibývajícími epizodami budou díly delší. To se ale zatím moc nepotvrdilo. Dočkáme se změny alespoň u posledních dvou dílů?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Šestá epizoda potvrdila, proč je Vision hoden Thorova kladiva

Šestá epizoda potvrdila, proč je Vision hoden Thorova kladiva

Ve světě Marvel Cinematic Universe máme spoustu nadpřirozeně silných bytostí. I když některé dokážou naprosto úžasné věci, nedokážou pohnout s Thorovým kladivem ani o centimetr. Vision to zvládá bez většího problému. Proč tomu tak je a proč je Vision kladiva hoden?

Narozeniny herců