WandaVision
87/100 - 157×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Darcy Lewis

Darcy Lewis

Vydává se na pomoc organizaci S.W.O.R.D., aby zjistila, co se to vlastně děje s městečkem Westview.

Sezóny 1
2021 - 2021

Darcy Lewis je astrofyzičkou, která patřila do týmu Erika Selviga a Jane Foster. Všichni společně narazí na Thora, který na Zemi hledá své ztracené kladivo. Darcy si tak právě díky Thorovi poprvé uvědomí, že lidé ve vesmíru nejsou sami. Na něho narazí i později, když Hromovládce ochraňuje Zemi před Malekithem a Temnými elfy.

O několik let později pro Probliknutí je Lewis najata organizací S.W.O.R.D. Darcy jim má pomoci identifikovat zvláštní jevy, které se dějí okolo města Westview. Darcy po neochotné spolupráci s agentem FBI Jimmy Woo zjišťuje, že celé město někdo ovládá a všichni v něm ztvárňují role jako v nějakém sitcomovém seriálu. Woo a Lewis se snaží město kontaktovat, ale bezúspěšně.

V dalších dnech Lewis a Woo sledují jednotlivé epizody, jak Wanda Maximoff například rodí, nebo jak Vision je stále mezi živými, i když celý svět ho má za padlého Avengera. Uvnitř sitcomu se ovšem nachází i Monica Rambeau, která se Wandy zeptá na jejího mrtvého bratra. Následně je Monica vymrštěna ven ze snového světa. Rambeau sdělí Darcy a Jimmymu, že za vše, co se děje ve Westviewu, může právě Wanda.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Super vedľajšia postava. Obľúbila som si ju, hlavne ako fandila Wande a Visionovi

7.6.2021 | 10:48:46
S.T.A.L.K.E.R.

Zábavná vedlejší postava. Herečka je sexy.

1.5.2021 | 12:02:13
akashko12

Super vtipná postava. Dúfam že sa ešte v pár projektoch ukáže.

redaktor
21.3.2021 | 16:43:56
ori

Boobs! Vtipná a chytrá postava.

webmaster
14.3.2021 | 9:53:32
sábahi

Nejlepší postava celého seriálu :) :D

9.2.2021 | 20:05:50
CaptainDeadpool

už v Thorovi byla úžasná

9.2.2021 | 17:29:18
Kothy

kocka :)

6.2.2021 | 14:37:38
terari

Darcy je skvělá postava, mám ji ráda už od prvního Thora

5.2.2021 | 17:23:00
nowas

een

2.2.2021 | 18:21:57
tom99

Už mi chyběla… konečně pořádný kus ženský…

webmaster, grafik
1.2.2021 | 8:32:40

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Reklama

Novinky

I Vision nakonec dostane svůj vlastní seriál na Disney+

I Vision nakonec dostane svůj vlastní seriál na Disney+

Mnozí by si sice přáli pokračování celého seriálu WandaVision, tentokrát se ale musíme spokojit pouze s Visionem. Zatímco se Wanda na chvíli usadila ve filmovém světě, Vision bude pokračovat v tom seriálovém. Jste rádi, že tato postava dostává svůj vlastní seriál?

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

WandaVision slaví první výročí od premiéry a tvůrci dávají divákům dárek

WandaVision slaví první výročí od premiéry a tvůrci dávají divákům dárek

Triková společnost Industrial Light and Magic na počest výroční seriálu WandaVision zveřejnila video, jak se dělaly k seriálu digitální efekty. A je opravdu na co se dívat, video má navíc i povedenou hudbu. Seriál u nás na Edně vyhrál nejlepší seriál roku 2021, tak zavzpomínejte na seriál i vy.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama