War and Peace (Vojna a mír)
96/100 - 52×

War and Peace(Vojna a mír)

Šestihodinová adaptace světoznámé románové epopeje Vojna a mír míří na obrazovky. Války, bitvy, hlad, utrpení, láska, nenávist i zrada, to vše jsou hnací motory historického románu z šedesátých let devatenáctého století od Lva Nikolajeviče Tolstého.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Lily James (Nataša Rostovová), Tom Burke (Feďa Dolochov), Greta Scacchi (Hraběnka Natálie Rostovová), Gillian Anderson (Anna Pavlovna), Tuppence Middleton (Helena Kuragina)

Postavy

 • Andrej Bolkonskij

  Andrej Bolkonskij

  Princ Andrej je skvělý mladý muž ze šlechtické rodiny. Jeho krásná žena, Líza Bolkonská, čeká jeho první dítě. Přesto pohrdá hloupou společností Petrohradu. Když vypukne válka, stává se pobočníkem generála Kutuzova a opouští svou ženu, která odjíždí na venkovský statek jeho otce. Pro Andreje je to šance najít svou slávu a smysl v životě.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Nataša Rostovová

  Nataša Rostovová

  Nataša je jako závan čerstvého vzdoušku plného smíchu, která ví, že život je proto, aby se žil! Jako jediná milovaná dcera hraběte a hraběnky Rostovových, byla vychována v Moskvě, obklopena svou nejbližší rodinou. Nyni, když roste do podoby krásné ženy a vidí svého bratra Nikolaje zamilovaného do Soni, tak netouží po ničem jiném, než po lásce.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Pierre Bezuchov

  Pierre Bezuchov

  Pierre je psanec. Neohrabaný, nemanželský syn bohatého hraběte, který byl vzděláván v zahraničí a nyní se vrací zpět do Ruska, když jeho otec umírá. Slušná společnost se mu vyhýbá pro jeho názory na Napoleona a politiku. Ale má i své věrné přátelé – Andreje a Natašu, která je ráda v jeho společnosti.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Hraběnka Natálie Rostovová

  Hraběnka Natálie Rostovová

  Hraběnka Rostovová je oddanou matkou jejích tří dětí – Nikolaje, Nataši a Péti. Přeje si, aby byly všechny její děti šťastné, ale hraběnka je tvrdohlavější než její manžel a ví, že pro finanční zajištění je také velice důležité bohatství. A proto nemá ráda sestřenici Soňu, jejíž láska k Nikolaji mu přináší akorát obtížná rozhodnutí.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Helena Kuragina

  Helena Kuragina

  Helena je ozdobou společnosti: krásná, vtipná a okouzlující mladá žena z velké rodiny. Ještě není vdaná, ale to její otec, kníže Vasilij, hodlá změnit a najít jí bohatého a brilantního manžela. Helena mu bude s nechutí pomáhat, ale s úsměvem se nadále bude snažit získávat co nejvíce mužské pozornosti.

 • Feďa Dolochov

  Feďa Dolochov

  Dolochov je vlčí mladý muž s nebezpečným zábleskem v očích. Jeho rodina není velmi odlišná od ostatních, což si ale vynahrazuje prací pro Anatolije, díky které je nejextrémnějším a bezohledným členem. Může způsobit mnoho problémů lidem v jeho okolí. Pracuje na vlastním štěstí.

  2016 -
 • Anna Pavlovna

  Anna Pavlovna

  Anna Pavlovna je zářná hostitelka společnosti. Její salón v Petrohradě je to správné místo na probírání drbů, skandálů a spekulací. Svobodná Anna se velice zajímá o vztahy druhých. Ví vše o všech a je více než šťastná, že může pomoci svým přátelům a spojencům Vasilijemu a Heleně.

  Sezóny 1
  2016 - 2016

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama