War and Peace (Vojna a mír)
96/100 - 52×

War and Peace(Vojna a mír)

Šestihodinová adaptace světoznámé románové epopeje Vojna a mír míří na obrazovky. Války, bitvy, hlad, utrpení, láska, nenávist i zrada, to vše jsou hnací motory historického románu z šedesátých let devatenáctého století od Lva Nikolajeviče Tolstého.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Lily James (Nataša Rostovová), Tom Burke (Feďa Dolochov), Greta Scacchi (Hraběnka Natálie Rostovová), Gillian Anderson (Anna Pavlovna), Tuppence Middleton (Helena Kuragina)

Nataša Rostovová

Nataša Rostovová

Nataša je jako závan čerstvého vzdoušku plného smíchu, která ví, že život je proto, aby se žil! Jako jediná milovaná dcera hraběte a hraběnky Rostovových, byla vychována v Moskvě, obklopena svou nejbližší rodinou. Nyni, když roste do podoby krásné ženy a vidí svého bratra Nikolaje zamilovaného do Soni, tak netouží po ničem jiném, než po lásce.

Sezóny 1
2016 - 2016

Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nivie

Natašu normálně nemám ráda, tahle je vykreslena uvěřitelně. Snad nikdy nepochopím, jak mohla dát přednost Kuraginovi před Andrejem (zvlášť tomuto Kuraginovi), ale této Nataši dokážu alespoň trochu rozumět.

1.2.2016 | 22:46:06

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama