Warrior Nun (Válečná jeptiška)
82/100 - 85×

Warrior Nun(Válečná jeptiška)

19letá žena se probudí v márnici, kde zjistí, že je součástí starodávného řádu, který byl pověřen bojem s démony na Zemi.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
William Miller (Adriel), Guiomar Alonso (Areala z Corddoby), Alba Baptista (Ava Silva), Toya Turner (Brokovnice Mary), Thekla Reuten (Jillian Salvius), Emilio Sakraya (J.C.), Joaquim de Almeida (Francesco Duretti), Sylvia De Fanti (Matka Superion), Tristán Ulloa (Otec Vincent), Kristina Tonteri-Young (Sestra Beatrice), Lorena Andrea (Sestra Lilith)

J.C.

J.C.

Charismatický vůdce skupiny drobných zločinců.

Sezóny 1
2020 -

J.C.ho matka trpěla a zemřela v rukou rakoviny slinivky břišní. J.C. měl jít na univerzitu, ale finanční prostředky na jeho vzdělávání však byly použity na léčbu rakoviny. Poté se rozhodl cestovat, začal se Ženevou a později se na svých cestách po Alpách setkal se Zori a Chanel. Nakonec vyzvedl Randalla v Amsterdamu. Cestovali spolu 18 měsíců, než se setkali s Avou. Od začátku mají J.C. a Ava pořádnou chemii. Zdá se, že ji rád chrání a dokonce se rozhodne opustit večírek a cestovat s Avou nadále. Mají pár okamžiků, ale teprve se políbí a poznají hlouběji až když jsou na trajektu.

Emilio Sakraya jako J.C.. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Na co by nám druhá řada měla odpovědět?

Na co by nám druhá řada měla odpovědět?

Finále první řady Válečné jeptišky otevřelo spoustu palčivých otázek a většina finále měla hodně cliffhangerů. V článku se zaměřujeme na nejdůležitější otázky, které by měly být ve druhé řadě určitě objasněny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama