Sestra Beatrice

Sestra Beatrice

Jeptiška bojující za Řád křížového meče, která se velmi dobře vyzná v boji. Zároveň je romanticky zapojená do vztahu s Avou.

Sezóny 2
2020 -

V seriálu byla Beatrice údajně dcerou britských diplomatů. Od dospívání se od ní očekávalo, že bude vždy jednat správně a bude používat správnou etiketu. Když nedokázala naplnit očekávání své rodiny a chovat se normálně, byla poslána do katolické školy ve Švýcarsku, kde absolvovala jako premiantka třídy. Později se dozvěděla o Kočičí kolébce, kde se setkala s ostatními sestrami a kde si poprvé našla skutečnou rodinu a začala pracovat pro Řád křížového meče.

Kristina Tonteri-Young jako sestra Beatrice. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E08: Jeremiah 29:13

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Warrior Nun

Nepřehlédněte

Na co by nám druhá řada měla odpovědět?

Na co by nám druhá řada měla odpovědět?

Finále první řady Válečné jeptišky otevřelo spoustu palčivých otázek a většina finále měla hodně cliffhangerů. V článku se zaměřujeme na nejdůležitější otázky, které by měly být ve druhé řadě určitě objasněny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama