Warrior (Bojovník) Druhá řada nám přinesla čtyři nové postavy

Druhá řada nám přinesla čtyři nové postavy

Druhá řada nám přinesla čtyři nové postavy

Ve Warriorovi jsme se doposud setkali se čtyřmi novými postavami a rovnou je ohodnoťme.

7 0
25.10.2020

Druhá řada vsází na ostřílené tváře, které se nám představily během první série. Kromě nových postav jsme se dočkali jednoho povýšení. Zinga bychom během druhé řady měli vídat častěji, protože se stal stálou postavou.

Seriál dal šanci i několika novým tvářím, které si teď krátce představíme a dáme si je do databáze, abyste je mohli ohodnotit.


Rosalita Vega vede klub rváčů

Sophie Mercer

Mladší sestra Penelope se vrací do města. Po smrti otce se Penelope ujímá rodinného podniku a Sophia se vrací domů. Zde se seznamuje s Dylanem Learym a hned mezi nimi přeskočí jiskra.

Hong

Zatímco mladý Jun a Ah Sahm vymýšlí svůj vlastní plán, jak vydělat peníze, tak Hop Wei rozšiřuje své řady. Do Ameriky přijíždí Hong, který se pere jako tasmánský čert a hlavně se snaží získat důvěru právě Ah Sahma a Juna. Pro koho Hong vlastně pracuje?

Rosalita Vega

Rosalita Vega nemá v seriálu moc prostoru. Vede klub, do kterého se chodí poprat Ah Sahm. Když shání dodavatele drog, tak právě Rosalita Vega ví, na koho se má obrátit.

Nellie Davenport

Bohatá vdova se snaží odčinit skutky svého již mrtvého manžela. Obchází bordely v San Franciscu a pomáhá mladým prostitutkám, které jsou ke své práci nuceny.

Která z nových postav vás ve druhé řadě baví nejvíc?

Foto: Cinemax

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Oblíbené postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Reklama