Warrior (Bojovník) Jak to vypadá se třetí řadou Warriora?

Jak to vypadá se třetí řadou Warriora?

Jak to vypadá se třetí řadou Warriora?

Velké množství dějových linií zůstalo otevřených, ale i přesto není jisté, zda se další řady dočkáme. Jaká je situace okolo seriálu Warrior?

10 0
9.12.2020

Warrior je jediným vlastním seriálem stanice Cinemax, který doposud nebyl oficiálně zrušen. Máme tedy ve hře ještě seriál Strike, který ale vzniká ve spolupráci s BBC One. Všechny ostatní seriály z produkce Cinemaxu již byly zrušeny.

Za rušením stojí rozhodnutí vedení stanice, které prohlásilo, že končí s vlastní tvorbou. Jelikož natáčení druhé řady Warriora již probíhalo, vyplatilo se stanici projekt dokončit. Teď už je však situace zcela jiná.


Podaří se Warriorovi získat třetí řadu?

Všechny dokončené díly jsou již odvysílané a je jen otázkou času, kdy Cinemax oznámí zrušení seriálu. Je velmi pravděpodobné, že by se seriálu mohla ujmout streamovací služba HBO Max. Ředitel stanice však před jejím spuštěním prohlásil, že s tvorbou Cinemaxu nepočítá. To platilo na začátku roku 2020. Další možností je, že se seriálu ujme samotné HBO. Třetí možností je, že seriál bude prodán. Zájem by mohly mít především ostatní streamovací služby v čele s Netflixem a Amazonem. Velmi překvapivou a nejméně pravděpodobnou variantou je obnovení Cinemaxem.

Jak vidíte situace okolo budoucnosti seriálu není vůbec růžová. Šance na obnovení jsou totiž dost nejisté, přesto se nějaké nabízí. Doufejme, že se v nejbližší době dozvíme pozitivní zprávy.

Měl by podle vás seriál získat třetí sérií?

Foto: Cinemax

Diskuze /4

xflori01

Seriál je určitě bezesporu jeden z nejlepších seriálů posledních let. A jelikož žánr bojového umění nikdy moc seriálů nemělo, tak by byla velká škoda, kdy se žádná streamovací služba po seriálu nenatáhla. Já jakožto milovník Jackie Chana tento seriál naprosto zbožňuju. Ale přehnané očekávání, že se třetí řady dočkám, určitě nemám.

webmaster
9.12.2020 | 22:57:30
Rik

To, že je jediným, který nebyl zrušen má zřejmě důvod. Je možné, že probíhají hovory o třetí sérii, ať už ve vlastní režii, nebo v rámci prodeje. Taková kvalita by rozhodně měla pokračovat. Zvlášť. když široko daleko není žádná konkurence.

10.12.2020 | 0:11:02
OtrokDrog

Omg, já potřebuju třetí sérii. Jak psal kolega výše, nejlepší seriál za posledních X let.

10.12.2020 | 6:40:54
Zilwicky

Ano, 100% ano pre tretiu sériu. A potom zakončiť filmom :) Alebo ešte 4 a 5 sériu a POTOM zakoncit filmom :)

10.12.2020 | 16:40:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Oblíbené postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Reklama