Warrior (Bojovník) Mai Ling i Ah Sahm rozšiřují svůj byznys

Mai Ling i Ah Sahm rozšiřují svůj byznys

Mai Ling i Ah Sahm rozšiřují svůj byznys

Druhá řada je v plném proudu a za námi jsou již čtyři epizody. Pojďme se podívat, co nám uplynulé epizody přinesly.

8 0
29.10.2020

Ah Sahm a mladý Jun rozšiřují svůj byznys

Mai Ling dostala příležitost, aby se zapojila do obchodování s opiem. Jelikož nemusí odebírat zboží z Číny, tak má velkou konkurenční výhodu. Může nastavit nižší ceny, než které má Hop Wei. Vznikající deficit se Ah Sahm a mladý Jun rozhodnou vyřešit po vlastní ose.

Ah Sahm se pokusí od Wanga získat kontakt na nějaký místní zdroj. Ten ho odmítne, ale díky svým zápasnickým kontaktům se Ah Sahm zná s Rosalitou Vegou, která ho spojí s dodavatelem. Problém má s uskladněním zbo­ží.


Jelikož se ve městě množí útoky na Číňany, kteří pracují v továrnách, tak se Penelope obrátí na Ah Sahma a požádá ho o ochranu. Ten nejprve odmítne, ale když potřebuje uskladnit zboží, rozhodne se Penelope pomoc. Tím pádem získává parádní místo, kde může ukrývat své zboží. V továrně, kterou vede starostova manželka, by nikdo drogy nehledal.

K boji mezi Mai Ling a Ah Sahmem ještě nedošlo.

Mai Ling hledá něco na Buckleyho

Mai Ling se dostala na vrchol a zdá se, že si své postavení užívá. Obchody s opiem jen rostou a ona postupně začíná rozšiřovat své aktivity, Jelikož hrozí, že by policie mohla udělat razii a připravit ji o všechny zásoby, snaží se rozšířit portfolio svých podnikatelů. Nabízí půjčky malým podnikatelům, od kterých chce pak část podílu.

Její poslední kroky se vůbec nezamlouvají Li Yongovi. Zatím se jí však nedokázal postavit.

Kromě toho musí Mai Ling neustále řešit své strasti s Buckleyem. Ten se snaží ve městě vyvolat nepokoje mezi Američany a Číňany, aby pomohl prosadit imigrační zákon. Pomoci mu má právě Mai Ling, jenomže ta už spolupráci s ním nemá zapotřebí a snaží se z dohody vymanit, a proto si najímá soukromé očko, které jí má přinést nějaké informace, jenž by mohla proti Buckleymu použít.

Zing vystrkuje růžky

Zing vede Fung Hai. Kromě hazardu se chce věnovat i prodeji opia a je spojencem Mai Ling, která ke spolupráci byla víceméně donucena. Zing však nehodlá hrát druhé housle. Zabíjení se neštítí a dokonce se pokusí došlápnout na policii, štve i Wanga, ze kterého si dělá poskoka.

Zing se pasovat na padoucha sezóny.

Sophia se sbližuje s Dylanem

Sophie se stěhuje zpět do San Francisca a usadí se přímo u své sestry Penelope. Po svém přistěhování narazí na Dylana Learyho a hned mezi nimi přeskočí nemalá jiskra. Ta se během tří epizod rozvine ve vážnější vztah. Její způsob života se nezamlouvá Penelope, což vede k hádce.

Ničení místních továren

Zatímco během první řady byl Dylan spíše hlučnější chlapík, který se za Iry pral na každém rohu, ve druhé řadě je v ústraní a snaží se zničit všechny továrny, které zaměstnávají Číňany. Právě Sophia ho zvyklá, aby se s ní vydal do továrny, kterou vede její sestra a vyhodí ji do povětří. Jelikož továrnu právě hlídají Číňany, tak se jim to téměř nepovede, ale nakonec vyhodí do povětří i továrnu, kterou vede Penelope.
Tím vráží Sophia nůž do zad své sestře.

Zing se snaží sejmou Billa

Během první řady byl Bill závislý na hraní, z toho se mu podařilo vymanit, ale jeho dluh nekončí. Musí se vykoupit, a proto začal dělat pro Zinga výběrčího. Umořováním dluhu si zároveň začal slušně vydělávat. Když se rozhodl svou spolupráci se Zingem ukončit, objevili se u něj večer zabijáci s jasným cílem. Naštěstí se Billovi a Leemu podařilo útok odvrátit. Bill byl zachráněn, ale musel s pravdou ven a přiznal Leeovi, co pro Zinga dělal.

Příchod Honga

Hop Wei neustále rozšiřuje své řady. Nováčkem, který se umí prát, je Hong. Ten se sice v seriálu ještě moc neohřál, ale když dojde na souboj, tak nemá konkurenta. Hong se hned od začátku začal zajímat o Ah Sahma a mladého Juna. Je tedy možné, že by se mohlo jednat o špióna, který má zjistit, co tihle dva dělají.

Mai Ling si své postavení užívá.

Wang se chce zbavit Zinga

Zing zatápí všem kolem sebe. Jeho nerozumné napadání ostatních ho přivedlo do fáze, kdy se kolem něj začínají stahovat mračna. Wang totiž plánuje přehodit ho policii jako mstitele, který zabíjí Američany, jenž se snaží pomoc Číňanům. Meč už by měl, teď již jen zbývá dotáhnout úkol do cíle.

Co z posledních epizod vas zaujalo nejvíc?

Foto: Cinemax

Diskuze /5

kingsizeboss

proč todle rozepisujete na hlavní stránce? aby ste nasraly ty co to neviděli? nepatří náhodou todle rozepsat do popisu jednotlivých epizod? proč? proč? proč furt děláte takové pí…?

#2 JakeDeffe #3 1Bobesh1
29.10.2020 | 22:36:01
JakeDeffe

#1 kingsizeboss: Poslední díl je venku skoro týden,takže tvůj boj,že jsi to neviděl :)

29.10.2020 | 22:52:18
1Bobesh1

#1 kingsizeboss: On Tě to někdo nutil číst? :) Jakože na webu o seriálu nesmíme psát o seriálu?

admin
29.10.2020 | 23:09:41
Oncek

prosím chci se zeptat jestli bude třetí řada dekuju :)

#5 jose8
28.11.2020 | 15:44:08
jose8

#4 Oncek: Zatím nic oznámeno nebylo. Pokud se nepletu, tak nějaký čas zpět Cinemax oznámilo konec vlastních seriálů.

29.11.2020 | 23:14:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Oblíbené postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Reklama