Warrior (Bojovník)
97/100 - 73×

Warrior(Bojovník)

Seriál se odehrává v Čínské čtvrti v San Franciscu, kam právě dorazil mladý bojovník, který se ocitne přímo uprostřed války.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CineMax | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Andrew Koji (Ah Sahm), Jason Tobin (Mladý Jun), Dean S. Jagger (Dylan Leary), Dianne Doan (Mai Ling), Olivia Cheng (Ah Toy), Langley Kirkwood (Walter Buckley), Kieran Bew (Bill O'Hara), Joanna Vanderham (Penelope Blake), Joe Taslim (Li Yong), Tom Weston-Jones (Richard Lee), Hoon Lee (Wang Chao), Christian McKay (Samuel Blake), Perry Yung (Otec Jun), Jenny Umbhau (Lai), Henry Yuk (Long Zii)

Dylan Leary

Dylan Leary

Ir, který se stará o to, aby se jeho lidi měli v USA dobře.

Sezóny 1
2019 -

Dylan Leary je vysoce postavený Ir, který se nebojí svými pěstmi nastolit pořádek. Pečlivě se stará, aby Irové měli za velkou louží dostatek pracovních příležitostí. Proto pohrdá Číňany, kteří jeho lidem berou práci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kafka Tamura

Dalo by se mu fandit víc, kdyby nebyl tak blbý a nemyslel si, že nejlepší způsob, jak zajistit práci svým lidem, je vyhazovat fabriky dynamitem do vzduchu. :D :D Ale jsem rád, že se mu v [S02E10 SPOILER] souboji s Ah Sahmem srdíčko v ten jeden moment zase rozběhlo. Už jsem se bál, že zkape.

13.10.2021 | 1:56:26
Kothy

tvrdak

30.10.2019 | 20:28:03

Oblíbené postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama