Wayward Pines (Městečko Pines)
85/100 - 71×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tim Griffin (Adam Hassler), Charlie Tahan (Ben Burke), Toby Jones (David Pilcher), Matt Dillon (Ethan Burke), Reed Diamond (Harold Balinger), Carla Gugino (Kate Hewson), Terrence Howard (Pope), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

S02E05: Sound the Alarm

S02E05: Sound the Alarm

Objevila se Rebeccaova minulost s Pilcherem.

cz sk
22.6.2016
2 320 000
44 minut

V současnosti Megan experimentuje s první ženskou Abby, kterou zachytila, zatímco Xander řekne Rebecce, aby Theovi řekla pravdu o obou z nich.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Něco se chystá, to je jasné už delší dobu. Otázka spíš je, proč až nyní?! Dobré hodnocení za ty flasbacky s Rebeccou, něco málo nového jsme se dozvěděli.

26.1.2019 | 22:06:56
C4death

To je úplně jasný jak to bude dál, začali kopírovat Já, legenda…trapný

25.6.2016 | 23:08:00
adrijka

Taký priemer. Prvá seria super. Novinka, napatie, dej. A druha zatial nic moc, malo prekvapenia, uvidime ako to skonci.

25.6.2016 | 15:45:22

Městečko Pines od Joty

Reklama

Filtr seriálů
Reklama