Wayward Pines (Městečko Pines)
86/100 - 68×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tim Griffin (Adam Hassler), Charlie Tahan (Ben Burke), Toby Jones (Dr. Jenkins), Matt Dillon (Ethan Burke), Reed Diamond (Harold Balinger), Terrence Howard (Pope), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

S02E07: Time Will Tell

S02E07: Time Will Tell

Když se Abbies shromáždili před plotem, Theo se zoufale pokouší navázat komunikaci s Margaret.

cz sk
6.7.2016
2 280 000
43 minut

V minulosti se CJ probouzí každých 20 let, aby zkontroloval hibernační zařízení … a pomalu se vyrovnává s tím, že svět, o kterém věděl, je pryč.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

No teda… CJ Mitchum je tak důležitý, nějak na něho v první řadě zapomněli?! Strážce těch, co spali, sledoval vývoj, spíš vyhynutí, po staletí. Tak to je něco! Dr. Theo Yedlin zkouší komunikovat s „královnou“ Margaret… dokonce i Megan souhlasí (i když její fanatismus jí brání vidět víc a proto také dostane, co si zaslouží), Jason by měl Kerry poslechnout, nebo by se ho měli zbavit jako Piltchera, dřív než bude pozdě…

27.1.2019 | 14:33:40
Tina-xX

Zatial najlepší diel :) Mohlo sa to aj skorej rozbehnúť :D

14.7.2016 | 17:22:15
targaryen

Skvělý díl, konečně něco zajímavého… Sledovat se CJ konec civilizovaného světa stál za to. První díl z druhé řady, kterému dávám 100%.

13.7.2016 | 8:16:41

Městečko Pines od Joty

Reklama

Filtr seriálů
Reklama