Wayward Pines (Městečko Pines)
86/100 - 68×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tim Griffin (Adam Hassler), Charlie Tahan (Ben Burke), Toby Jones (Dr. Jenkins), Matt Dillon (Ethan Burke), Reed Diamond (Harold Balinger), Terrence Howard (Pope), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

S02E08: Pass Judgment

S02E08: Pass Judgment

Jason a jeho vojáci zahájili pátrání po uprchlé Margaret a Wayward Pines se začal ve švech oddělit od tlaků uvnitř i vně.

cz sk
13.7.2016
2 380 000
42 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Tohle mělo být jako co?! Všichni obyvatelé mají sledovací čip, ale vězni ho nedali??? Hmm… to je asi tak pravděpodobné, jako většina událostí 2. série… Tady šla logika a kontinuita do kopru.

27.1.2019 | 18:41:29
bohis

najhoršie zostrihaný diel v dejinách seriálov…

15.7.2016 | 1:56:13

Městečko Pines od Joty

Reklama

Filtr seriálů
Reklama