Wayward Pines (Městečko Pines)
87/100 - 58×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Matt Dillon (Ethan Burke), Terrence Howard (Pope), Charlie Tahan (Ben Burke), Tim Griffin (Adam Hassler), Reed Diamond (Harold Balinger), Toby Jones (Dr. Jenkins), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

Děsivý plakát láká na finále seriálu

Děsivý plakát láká na finále seriálu

Již tento pátek náš čeká poslední epizoda seriálu Wayward Pines s názvem Cycle, která, jak napovídá nově zveřejněný plakát, bude řádně krvavá a zlomová.

11 0
22.7.2015

  • Zuctovani-883279bc6a2b5d684b9b37378fa1b2e3.png

Diskuze /4

vladino32

hento ma byt ako koniec??? deti premozu armadu dospelych? dost, ze som tie deti nemal rad uz od zaciatku…

26.7.2015 | 22:16:20
Kudla1

To jako za tímhle stojí první generace, kteří přežili ve svém bunkru a znovu obnovili pravidla mlčenlivosti?

27.7.2015 | 14:23:56
Science Fiction

To je ale pitomej konec, evidentně si chtěli našlápnout na druhou řadu, kterou jim ale neschválili. Knihu jsem nečetla, ale tam tenhle konec určitě nebyl. Tipla bych si, že vše skončilo probuzením zbytku lidstva a „lidská rasa“ mohla pokračovat a to myslím je dobrý konec, místo zbytečných protahovaček. Co vy na to?

29.7.2015 | 19:49:26
Anniie126

V knížkách byl konec jiný, celkem opačný tomu, co tipuješ. Ale v seriálu to dopadlo tak, jak to dopadlo, protože došlo k velkým změnám. První generace ani vzbouřenci v knížkách takhle nevystupují; jsou tam odpůrci režimu, ale jdou na celou věc úplně jinak a hlavně jim nejde opravdu, ale o to žít skutečný a upřímný život. Seriál si ve vztahu ke knížkám v podstatě stojí celkem samostatně, změnili toho tolik, jak dějové linky, tak charaktery postav a jejich vztahy, že už se to moc srovnávat nedá. Ale konec si myslím stojí za to, konečně se Blake Crouch dočkal svojí verze Twin Peaks, protože ten konec je svojí povahou totálně TP-style. :D

30.7.2015 | 14:02:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!