Wayward Pines (Městečko Pines)
87/100 - 58×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Matt Dillon (Ethan Burke), Terrence Howard (Pope), Charlie Tahan (Ben Burke), Tim Griffin (Adam Hassler), Reed Diamond (Harold Balinger), Toby Jones (Dr. Jenkins), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)


Borovicový les, do kterého se bojí vstoupit i producenti

Borovicový les, do kterého se bojí vstoupit i producenti

Příští týden nás čeká poslední epizoda první série Wayward Pines, o osudu seriálu je však rozhodnuto již nyní. Včera o tom informovala stanice FOX.


8 0
18.7.2015

Původně byl seriál Wayward Pines koncipován jako uzavřená minisérie, a tak jsme ho měli dle původního plánu sledovat jen toto léto. V polovině série však v rozhovoru pro zap2it výkonný producent seriálu, M. Night Shyamalan, mluvil ve prospěch druhé řady, když prohlásil: „FOX se mě ptal [na druhou sérii], a jednali jsme o ní. Jsem jí nakloněný.“

Dnes ale vyšel trailer na epizodu Cycle, kde je poslední díl první série díl prezentován jako „finále seriálu“. Nedlouho poté informoval i web SpoilerTV, že získal od stanice FOX oficiální potvrzení o tom, že se Wayward Pines druhé série nedočká, stanice krátce a stručně oznámila:


Seriál byl vždy zamýšlen a prezentován pouze jako desetidílný, příští týden nás tedy čeká finále.

Městečko Pines podruhé již neuvidíme. Foto: FOX

Wayward Pines tak nakonec skončilo stejně jako letošní novinka stanice USA Network, Dig, který byl také původně koncipován jako desetidílná minisérie, poté mu svitla naděje na druhou sérii, ale nakonec byl ale stejně ukončen.

Diskuze /9

Darmody

Je mi to docela líto, líbili se mi první díly (do 5dílu ), kdý to bylo tajemný a netušil jsem, o co tam de. Od toho 6. dílu mi čím dál tím vadí ten jeho kluk, šíleně otravná postava, ta jeho holka, která se pořád divně usmívá, jak kdyby zatlačovala prdy taky nic moc. Upřímně doufám, že všichni umřou a Dr. Jenkins zůstane poslední naživu s vědomím že selhal a zastřelí se.

18.7.2015 | 20:25:03
gladiator992

Škoda :/

18.7.2015 | 20:55:08
Onewinged

Jsem vcelku rád, že to zůstane jako miniserie a nestane se z toho nekonečně natahovaný seriál s rapidně klesající kvalitou příběhu.

18.7.2015 | 21:25:30
vojtamkv

Taky jsem rád, že to nebudou zbytečně natahovat. Méně je někdy více. :D

18.7.2015 | 21:47:53
barahir

Jojo, první půlka byla super a byly tam momenty, kdy jsem seriálu věřil, ale poslední díly se to ubírá trošku laciným směrem.

redaktor
18.7.2015 | 23:46:20
Oveckoun

Je to správné rozhodnutí. Tajemno se prostě vytratilo v půlce řady s odhalením budoucnosti. Musím sehnat knížky a zjistit, jestli je to stejné nebo je to jen nevyužitý potenciál.

19.7.2015 | 12:53:11
Kafka Tamura

V pořádku. Hl. že to neskončí otevřené. Seriál má dost rychlé temto (první série je první knížka nebo všechny?), a i když neznám knihy, tak takovým tempem by dalšími řadami velice rychle přibývalo takových nesmyslů, až by to nebylo vůbec pěkné.

#8 Onewinged
19.7.2015 | 14:45:06
Onewinged

#7 Kafka Tamura: Pokud vím tak to adaptuje všechny tři knihy.

19.7.2015 | 15:20:47
Anniie126

Seriál si z knížek něco půjčuje, ale dobře polovina je úplně překopaná. Knížky rozhodně stojí za to, spousta věcí je tam úplně jinak a všechno tam dává víc smysl. Třeba Hasslerovu motivaci k tomu, aby kryl zmizení svých agentů a připojil se k celému Pilcherovu projektu, v seriálu úplně zapadá.

19.7.2015 | 18:13:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!