Wayward Pines (Městečko Pines)
86/100 - 68×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tim Griffin (Adam Hassler), Charlie Tahan (Ben Burke), Toby Jones (Dr. Jenkins), Matt Dillon (Ethan Burke), Reed Diamond (Harold Balinger), Terrence Howard (Pope), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)


Kate Hewson

Kate Hewson

Kate Hewson je zvláštní agentkou, která měla poměr s Ethanem Burkem a z jistých důvodů nyní žije a pracuje ve Wayward Pines.

Sezóny 1
2015 - 2015

Kate Hewson je zvláštní agentkou Tajných služeb a kolegyní Ethana Burkea, se kterým měla jistý čas aférku.

Nyní je Kate občankou Wayward Pines, avšak má jiné jméno a manžela. Pro Ethana, který ji měl najít a přivést zpět do Tajných služeb poté, co se začala pohřešovat, tak vyvstává otázka: „Co se to ve Wayward Pines děje?“




(Foto: FOX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubaskou

Nesnáším ji…

8.6.2016 | 17:43:21
Kimberlly

nemám ju rada

10.7.2015 | 9:30:38

Městečko Pines od Joty

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama