Wayward Pines (Městečko Pines)
87/100 - 58×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Matt Dillon (Ethan Burke), Terrence Howard (Pope), Charlie Tahan (Ben Burke), Tim Griffin (Adam Hassler), Reed Diamond (Harold Balinger), Toby Jones (Dr. Jenkins), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

Trailer k osmé epizodě: Nejpřátelštější místo na Zemi

Trailer k osmé epizodě: Nejpřátelštější místo na Zemi

Ať se Ethan snaží, jak chce, tak městečko pravděpodobně zachránit nedokáže. Podle traileru to totiž vypadá, že rebelové svůj plán dotahují do konce a elektrický plot se poroučí k zemi. Dostanou se Abbies do městečka, nebo má Ethan připraven záložní plán?

6 0
6.7.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

had-89

tento seriál ma tak neskutočne zaujal, brutálna pecka a jednoznačne najlepšia novinka tohto roku…moc sa teším na ďalšie časti

#2 smoki
6.7.2015 | 17:14:13
smoki

#1 had-89: u mna to iste :)

6.7.2015 | 17:46:46
HickerFranks

Tento seriál mě taktéž chytl jak blázen. Jen tak sem si zapl pilota, slyšel sem o tom že je to dobré a WhoooU. V jeden den sem zkoukl všech 7 dílů a teď se s přítelkyní nemůžem dočkat na osmej! :D Jen at to drží kvalitu

7.7.2015 | 20:10:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!