Wayward Pines (Městečko Pines)
86/100 - 67×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tim Griffin (Adam Hassler), Charlie Tahan (Ben Burke), Toby Jones (Dr. Jenkins), Matt Dillon (Ethan Burke), Reed Diamond (Harold Balinger), Terrence Howard (Pope), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

Trailer k osmé epizodě: Nejpřátelštější místo na Zemi

Trailer k osmé epizodě: Nejpřátelštější místo na Zemi

Ať se Ethan snaží, jak chce, tak městečko pravděpodobně zachránit nedokáže. Podle traileru to totiž vypadá, že rebelové svůj plán dotahují do konce a elektrický plot se poroučí k zemi. Dostanou se Abbies do městečka, nebo má Ethan připraven záložní plán?

6 0
6.7.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

had-89

tento seriál ma tak neskutočne zaujal, brutálna pecka a jednoznačne najlepšia novinka tohto roku…moc sa teším na ďalšie časti

#2 smoki
6.7.2015 | 17:14:13
smoki

#1 had-89: u mna to iste :)

6.7.2015 | 17:46:46
HickerFranks

Tento seriál mě taktéž chytl jak blázen. Jen tak sem si zapl pilota, slyšel sem o tom že je to dobré a WhoooU. V jeden den sem zkoukl všech 7 dílů a teď se s přítelkyní nemůžem dočkat na osmej! :D Jen at to drží kvalitu

7.7.2015 | 20:10:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Městečko Pines od Joty

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama