Wednesday
92/100 - 140×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott)

S01E08: A Murder of Woes

S01E08: A Murder of Woes

Wednesday vyláká Tylera na schůzku, kde ho konfrontuje se zjištěním, že je Hyde. Společně se spolužáky ho zajme a začne mučit, aby se přiznal.

sk
23.11.2022
53 minut

To se jim přestane líbit, tak jdou za ředitelkou Weemsovou, aby Wednesday zastavila. Po tomto incidentu je dívka vyloučena ze školy. Ještě před odjezdem chce vidět Eugena, který se konečně probral z kómatu. Ten jí řekne, že ten, kdo vyvolává Hydea, má červené boty. To Wednesday vnikne novou ideu.

Jde spolu s Tylerem skleníku, kde konfrontuje Marilyn Thornhillovou, že ona je ztracená dcera. Ta se ke všemu přizná. Tyler se přemění na ředitelku, která je měňavec. Ještě než stihne cokoliv udělat, Marilyn ji zabije a Wednesday omráčí.

Odnese ji do hrobky Crakstonea, které ho chce s pomocí Wednesday a její oběti vzkřísit. To se jí povede. Crackstone chce zničit školu. Enid, která se od Eugena dozvěděla, kdo je za vražděním, jde pomoci Wednesday, ale mezitím zvlčí. V lese se začne prát s Hydem, kterého porazí. Šerif si přizná, že za vražděním jej jeho syn. Wednesday bojuje s Crackstonem, kterého pošle s Biančinou pomocí zpátky do pekla. Thornhillová se nechce vzdát, ale Eugene na ni pošle své včely.

Škola je zachráněna, padouši zneškodněni.

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Souboj Enid a Tylera super naopak souboj Crackstonea a Wednesday nic moc a dost krátký. Ty včely na konci to byla fakt pitomost. Celkově byl seriál hodně naivní a pro teenagery, ale měl i fakt povedené části, škoda jen, že jich nebylo víc, nebo že nebyl celý seriál takový. No, sledování další série si je promyslím. 7/10

23.4.2023 | 15:35:16
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Wednesday si dala schuzku s Tylerem a pak ho chtěla mučit a nečekal jsem že ji ostatni prasknou a to jak se ji Tyler duvěrně přiznal tak to bylo fakt upřimnost když nemohla nic udělat ale to jak potom od Eugena zjistila co se stalo a šla konfrontovat Thornhillovou tak to nemělo chybu ale mrzi mě že ředitelku zabili a nemělo pak chybu jak se Wednesday bojovala s Crackstoneem a ostatni se připravovali na utěk a nemělo cyhbu jak Enid nakonec zvlčela a to jak porazila Wednesday Crackstonea tak to nemělo chybu a jsem zvědav kdo ted bude novy ředitel/ka a taky kdo poslal Wednesday tu zpravu a taky jestli opravdu Tyler a Thornhillova byli osaměli jedinci.

redaktor
24.3.2023 | 13:35:06
ilona89

Tak to je masakr. Poslední díl pecka ❤️ jako cely seriál. Už se těším na další sérii.

18.1.2023 | 0:44:38
Lucka1999

Naprostá blbost…

17.1.2023 | 10:26:15
RagnarokCzD

Přesně jak jsem se obával, Tylerovo chování od jeho odhalení ale vůbec nedává smysl. :(

Překvapilo mě levný CGI, Netflix tomuhle projektu zřejmě nevěřil tak, jak bych čekal. :(

A řekněme si to upřímně, finále bylo celkem standardní …

Takže ve výsledku asi trabant … svoji práci udělá, ale nenadchne.

30.12.2022 | 10:20:10
Te-Rez

Hlavní záporák velmi nepřekvapivý. Celý seriál tak nějak postupně klesal na kvalitě. Ale na další sérii bych se podívala. (A psát o Wednesday něco o ‚feministické propagandě‘ může napadnout jen totální sněhovou vločku).

25.12.2022 | 23:32:12
tom99

Finále poměrně dobře zvládnuté až na hnusné CGI, které bylo místy opravdu nekoukatelné. Zápletka se slušně rozjela, případ se uzavřel a dává to nakonec smysl. Cítil jsem z toho velkou inspiraci světem Harryho Pottera a takový pocit málokdy nemám.

webmaster, grafik
18.12.2022 | 9:32:20
Nilly

Upřímně tohle byl asi nejslabší díl série. Je jasný, že postava Wednesday má silný plot armor, ale mohli se aspoň pokusit vysvětlit události posledního dílu a vlastně i celé série nějak logicky. To že záporáci jsou prostě jen zlí a chtějí všechny zničit a za všechno nevysvětlitelné mohou kouzla se hodí spíše do pohádky.

15.12.2022 | 9:40:42
Smrtihlav

Tak to finále zbytečně přepálili a ke škodě ubrali na tom geniálním sarkasmu, který celý seriál zdobil.

12.12.2022 | 12:08:48
Bane

Finále dle očekávání slabé. Ta sentimentalita tomu hodně ubližuje, ale muselo to být.

10.12.2022 | 15:47:41
1

Stav překladu

Epizoda S01E08: A Murder of Woes

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Wednesday

Nepřehlédněte

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Seriál Wednesday dosáhl nového rekordu ve sledovanosti na Netflixu a překonal tak předchozí rekord, který držel megahit této streamovací platformy Stranger Things.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama