Wednesday
96/100 - 60×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott), Jamie McShane (Šerif Donovan Galpin)

S01E08: A Murder of Woes

S01E08: A Murder of Woes

Wednesday vyláká Tylera na schůzku, kde ho konfrontuje se zjištěním, že je Hyde. Společně se spolužáky ho zajme a začne mučit, aby se přiznal.

cz sk
23.11.2022
53 minut

To se jim přestane líbit, tak jdou za ředitelkou Weemsovou, aby Wednesday zastavila. Po tomto incidentu je dívka vyloučena ze školy. Ještě před odjezdem chce vidět Eugena, který se konečně probral z kómatu. Ten jí řekne, že ten, kdo vyvolává Hydea, má červené boty. To Wednesday vnikne novou ideu.

Jde spolu s Tylerem skleníku, kde konfrontuje Marilyn Thornhillovou, že ona je ztracená dcera. Ta se ke všemu přizná. Tyler se přemění na ředitelku, která je měňavec. Ještě než stihne cokoliv udělat, Marilyn ji zabije a Wednesday omráčí.

Odnese ji do hrobky Crakstonea, které ho chce s pomocí Wednesday a její oběti vzkřísit. To se jí povede. Crackstone chce zničit školu. Enid, která se od Eugena dozvěděla, kdo je za vražděním, jde pomoci Wednesday, ale mezitím zvlčí. V lese se začne prát s Hydem, kterého porazí. Šerif si přizná, že za vražděním jej jeho syn. Wednesday bojuje s Crackstonem, kterého pošle s Biančinou pomocí zpátky do pekla. Thornhillová se nechce vzdát, ale Eugene na ni pošle své včely.

Škola je zachráněna, padouši zneškodněni.

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Harry, Carrie a čarodějnice školou povinné uvařili docela fajn polévka… Která mě ovšem ke konci nějak přestala bavit. Wednesday je fajn, ale po pěti dílech se mi přejedla. Nakonec mě nejvíc zajímá vývoj Xaviera… a pak i Bianca. Podívám se na další řadu? Nevím, možná.

4.12.2022 | 12:53:08
bumpak

No, celkově začátek (respektive první díl) mě hodně navnadil a pak už to bylo takový sice ne zlý, ale ani žádnej zázrak, moc pro teenagery a hodně naivní, některý postavy byly dost odfláknutý…ale slušnej průměr, to zas jo… Ovšem už to nemělo tu „Addamsovskou atmosféru“, ta se vytratila a byl to spíš Harry Potter nakříženej s pubertální detektivkou…

3.12.2022 | 10:49:53
-Hans-

Tesim se na dalsi serii :)

3.12.2022 | 0:08:01
Keby

Velka parada!

1.12.2022 | 12:16:05
captain

Fakt moc pěkné. Tohle se prostě povedlo. Když volá taneční parket, nenech ho čekat! Snad mi tady nechceš „zvlčit“ ?! A co když to vše bylo jen součástí větší hry?! Další sérii prosím.

30.11.2022 | 13:37:37
Vencais

Skvělý že se vylučovací metodou kdy byli podezřelí snad všichni dospělo k výsledku který jsem od půlky tušil. Když to srovnám s původním filmem, tak velká část původních postav byla degradována na normálnější či téměř normální lidi. Třeba osobnost Morticie byla prakticky vykostěna na obyčejnou maminu. Wednesday samotné degraduje celou řadu. O Gomezovi nemá ani smysl cokoliv psát, tahle postava nemohla být už snad o nic horší, leda by ho hrál černoch… Za mě když už to tedy není zas taková komedie jako film, tak to mohlo být klidně alespoň temnější a hororovější. Takhle mi to připadá takové nedopečené a zbytečně to sklouzává od originality k tuctové obyčejnosti, což je škoda. Snad bude další serie lepší, protože na tomhle je největší pecka to že Addamsova rodina opět ožila :)

27.11.2022 | 23:46:26
Lex Luthor

Závěrečný souboj super i když trochu předvídatelný, ale to jsem ochotný odpustit seriál jsem si užil od začátku do konce nadpřirozená napínavá detektivka ze, které by i Batman byl nadšený uvidíme jestli bude další série tak zatím sbohem Wednesday.

27.11.2022 | 20:26:39
dragonis

Díl to byl dost dobrej, ale na finále mírný zklamání.

27.11.2022 | 18:54:59
Posspi

Finále bylo dost předvídatelný a je vidět, že nezvlčila jenom Enid, nýbrž i scénáristi. Chvílemi jsem měl pocit, jako bych sledoval nějakej remake Harryho Pottera s lehkou feministickou propagandou, což je ale problematika Netflixu posledních pár let. Možná by neuškodily dvě epizody navíc, aby to bylo hezky zaokrouhlený na tu desítku a nějaký věci vysvětlený trochu podrobněji. Musím dát ale plusovej bod za Christinu Ricci v roli Marilyn (původní Wednesday z roku 91), fakt jsem ji s tou parukou a makeupem nepoznal.

27.11.2022 | 1:42:52
Elian44

Tak toto bolo skvelé :)

26.11.2022 | 17:25:56
1

Stav překladu

Epizoda S01E08: A Murder of Woes

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Wednesday

Nepřehlédněte

Christina Ricci se vrací do Addamsovy rodiny

Christina Ricci se vrací do Addamsovy rodiny

Herečka Christina Ricci, která si zahrála Wednesday v původním filmu Addamsova rodina, si zahraje i v tomto seriálu. Sama pracovala na seriálu už několik měsíců, ovšem není jasné, koho bude hrát. Natáčení seriálu má skončit v Rumunsku již na konci tohoto měsíce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama