Wednesday
93/100 - 116×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott)

Jenna Ortega by byla ráda, kdyby producenti do druhé série obsadili známou zpěvačku

Jenna Ortega by byla ráda, kdyby producenti do druhé série obsadili známou zpěvačku

Představitelka titulní role v seriálu Netflix Wednesday Jenna Ortega se na předávání Zlatých glóbů nechala slyšet, že by měla tip na herečku do druhé série. Moc by se jíé líbilo, kdyby se před kamerou objevila společně s Lady Gagou.

8 8
24.1.2023

„Jsem si jistá, že by to Netflix miloval,“ řekla k tomu Jenna Ortega. Podle ní měla WednesdayMarilyn Thornhillovou jakýsi divný mentorský vztah, kdy si vzájemně velmi rozuměly a Lady Gaga by se k tomu mohla přidat. „Myslím, že pokud by chtěla být Lady Gaga součástí (Wednesday), měly by to být dvě monstra, které si rozumějí,“ naznačila Ortega vztah, jaký by mezi sebou měly mít jejích postavy.

Jenna Ortega je velkou fanynkou Lady Gaga a ta má zase ráda ji a její roli Wednesday. Nacvičila například ikonický Wednesdayin tanec a video sdílela na TikToku. Bylo by tedy zajímavé, vidět obě hvězdy společně před obrazovkou. Pro Lady Gagu by to rozhodně nebyla první herecká příležitost. Svůj talent nám už předvedla ve filmu Star is born nebo v seriálu Klan Gucci.

Kvůli spoustě úmrtí v první sérii je jasné, že škola i městečko Jericho potřebuje zalidnit. Přišli jsme o oblíbenou ředitelku, taky vedoucí Wednesdainy koleje a o psycholožku. Také městečko přišlo o baristu a nemoci pít kávu, to je utrpení! Jako jedna z těchto postav by se tedy Lady Gaga klidně mohla objevit.

Měla by se Lady Gaga objevit v seriálu Wednesday? A jakou roli by měla hrát?

Diskuze /4

Gaffík

Pokud bude LG ve Wednesday nenápadná a bude mít jen cameo, tak je jako Ed Sherren v GoT. Ti kdo ji neznají ji tam ani nepoznají. Rozhodně by neměla být jednou z hlavních postav nebo se objevit ve více dílech. Jeden díl, 2–5 minut by asi nevadilo.

#2 Carnage
25.1.2023 | 3:12:02
Carnage

#1 Gaffík: Proč ne? Narozdíl od Eda je i herečka a utáhla celou jednu sérii American Horror Story jako hlavní postava. Nevidím problém.

25.1.2023 | 8:01:46
Vencais

A nepíše už Ortega i scénář k další řadě? Já jen že pořád čtu o tom co si myslí že by v seriálu mělo být ;)

26.1.2023 | 21:19:24
Vašík 187

Hm fakt skvělý ted když po celym internetu zpiva bloody Mary takže mame očekávat že v 2 serie bude zpívat

28.1.2023 | 15:26:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: A Murder of Woes

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Wednesday

Nepřehlédněte

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Seriál Wednesday dosáhl nového rekordu ve sledovanosti na Netflixu a překonal tak předchozí rekord, který držel megahit této streamovací platformy Stranger Things.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama