Wednesday
93/100 - 116×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott)

Jenna Ortega vysvětlila, proč funguje jediná chvíle, kdy Wednesday pláče

Jenna Ortega vysvětlila, proč funguje jediná chvíle, kdy Wednesday pláče

Hvězda seriálu Wednesday Jenna Ortega hovoří o jediném okamžiku, kdy její postava pláče, a proč má pocit, že by jinak pláč v jiných chvílích nezafungoval.

10 0
25.1.2023

V jedné epizodě se musela Jenna Ortega zhroutit. K tomu dojde, když je Věc nalezena v pokoji na koleji Nevermore probodnutá ve zdi. Věc je nakonec zachráněna strýcem Festerem, každopádně toto utrpení slouží k tomu, aby se ukázalo, na čem Wednesday skutečně záleží. Hvězda chystaného pokračování Vřískotu o tomto momentu nedávno hovořila v rozhovoru pro E! Online. Řekla, že je to důležitý moment, a vyjádřila se, proč to podle ní tak dobře zafungovalo.

Je to také velmi důležitý okamžik pro Wednesday. Myslím, že je to jediný okamžik, kdy ji vidíme opravdu plakat. Jsem ale ráda, že to bylo kvůli Věci. Nemyslím si, že by to mělo smysl kvůli něčemu nebo někomu jinému.

Foto: Netflix

Jenně se za Wednesday dostalo značné chvály. Právě na ní leží zodpovědnost za to, že v podstatě táhne celý seriál, její herecký výkon se jí nedá upřít. Je to stejná energie, jakou přinesla během svého působení ve 2. sérii seriálu You, kvůli které někteří diváci stále žádají její návrat. Své charisma Jenna prokázala již svým výkonem ve Vřískotu v roce 2022.

Diskuze /2

Gaffík

Věděli jste, jak se natáčela Věc? Myslím ta ruka? myslel jsem, že to je celé CGI, ale nee. natáčení bylo fakt zajímavé, hlavně namaskování Věci zabralo třeba 45 minut každý natáčecí den. Za mě bych taky brečel kvůli ruky. Má ducha.

26.1.2023 | 21:52:22
Gaffík

Věcí * (ne ruky)

26.1.2023 | 21:52:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: A Murder of Woes

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Wednesday

Nepřehlédněte

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Seriál Wednesday dosáhl nového rekordu ve sledovanosti na Netflixu a překonal tak předchozí rekord, který držel megahit této streamovací platformy Stranger Things.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama