Weeds (Tráva)
82/100 - 52×

Weeds(Tráva)

Nancy Botwinová je obyčejná matka v domácnosti. Ovšem jen doby, než její manžel nečekaně zemře. Nancy zůstane sama bez příjmu a se dvěma syny. Pustí se tedy do hodně riskantního podnikání – pěstování a prodeje marihuany. Komediálně laděný seriál v hlavní roli s Mary-Louise Parker.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, Showtime, HBO 2 | 28 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Romantický
hrají
Justin Kirk (Andy Botwin), Elizabeth Perkins (Celia Hodes), Mary-Louise Parker (Nancy Botwin), Hunter Parrish (Silas Botwin)

O 8. sérii! [AKTUALIZOVÁNO]

O 8. sérii! [AKTUALIZOVÁNO]

Osmá sezóna Weeds bude mít premiéru 1. července 2012 a bude obsahovat 13 epizod. Navíc to bude poslední série. Více informací uvnitř článku.

0 0
18.7.2012

Na rozdíl od předchozí sezóny, bude osmá sezóna vycházet z děje, který se odehrál na konci předešlé sezóny – střelba neznámé osoby.

Epizody

Produkce

Showtime oficiálně obnovilo Weeds 10. listopadu 2011. Tvůrce Jenji Kohan a další autoři byli obeznámeni s tím, že mají v osmé sezóně nějak příběh uzavřít, protože prezident Showtime Entertainment David Nevins nebude pro obnovení deváté sezóny Weeds. Poprvé od čtvrté sezóny budeme moc znovu slyšet úvodní píseň Little Boxes od Malviny Reynolds, spolu s novou hudební sekvencí.

Diskuze /2

uziRM

První díl 8. série se objevil na netu, jsou to asi 3–4 dny, …nedělá někdo náhodou title?

1.7.2012 | 16:45:41
Mass

To je už zbytečné když dnes v noci jde první díl v TV.

čestný člen redakce
1.7.2012 | 19:53:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejlepší postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama