Wentworth
97/100 - 77×

Wentworth

Bea Smith musí do vězení. Vezmou jí dceru a na svůj rozsudek čeká ve wentworthské věznici v Austrálii.

Austrálie | 2013 | Pauza
vysílání
8 sezón | Showcase, SoHo | 42 minut
žánr
Drama


Pamela Rabe

Pamela Rabe

Kdo je vlastně tahle dáma a co o sobě a o své roli ve Wentworthu řekla??

3 0
24.4.2015

Narodila se 30. dubna 1959 v Ontariu v Kanadě, nicméně brzy se pře stěhovala do Austrálie. Je vdaná. Její manžel je divadelní režisér Roger Hodgman.

Pamela je úspěšná a oceňovaná jak divadelní, filmová i televizní herečka a dokonce i divadelní režisérka. Má na kontě více než devět celovečerních filmů ( Sirény,Paradise road…) a kolem patnácti filmů televizních a samozřejmě účinkuje i ve Wentworthu.


Za roli Hester ve filmu Well získala ocenění za nejlepší herečku, kterou uděluje AACTA Award, obdoba našeho Lva (1997)

Možná vás překvapí i to, že je držitelkou ceny Helpmann Awards za roli Edith Bouvier Bealeové a „malé Edie“ v muzikálu Grey Gardens. (2012). Tolik strohá fakta.

A co vlastně řekla o své roli ředitelky ve Wentworthu?? „Joan Fergusonová je cílevědomá, zásadová, má mimořádně silnou vůli, věří, že účel světí prostředky a že každý je nahraditelný. Myslím si, že vše co udělá je věcí zdravého rozumu a do ničeho si nenechá mluvit.“ Pamela o sobě říká „Vzhledem k tomu, jaká jsem tak dostávám role velkých, silných a mnohdy i ošklivých žen“ a nám nezbývá než s ní souhlasit. „Když však přišla nabídka role Fergusonové byla jsem velmi ráda a s radostí ji přijala. Přijdou ošklivější a odpornější postavy.“

A co si myslí o tom, že Fergusonová je lesba? „Nejsem si jistá, možná je, možná to jen předstírá, Je hráč, kterého těší hrát si s lidmi a třeba to ji sexuálně uspokojuje.“ „Pokud jste vězněm v tomhle prostředí tak jste neustále pod kontrolou a stále na hraně“ a v tom ředitelce hodně pomáhá její zástupkyně Vera Bennettová. „Vypadá to podobně jako Thelma a Louise.“ a Pamela dodává "je to výborná herečka a moc dobře se mi s ní hraje.

zdroj: wikipedia,per­thnow.com.au

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama