Westworld S03E08: Crisis Theory

S03E08: Crisis Theory

S03E08: Crisis Theory

Caleb a Dolores se během nepokojů snaží dostat do sídla Incite, kde chtějí do Rechabeáma umístit nový plán. Charlotte toužící po pomstě oznámí Dolores, že půjde proti ní. Maeve se znovu utká s Dolores, aby pro Seraca získala klíč. William se rozhodne na vlastní pěst zachránit svět, zatímco Bernard obdrží zásilku od Dolores.

cz sk
3.5.2020
890 000
1 hodina 18 minut

Scénář: Denise Thé, Jonathan Nolan
Režie: Jennifer Getzinger

Foto: HBO

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nedvi

Nějak nerozumím těm komentářům typu: „S první sérií to nemá nic společného…“, „S původním seriálem to nemá nic společného“ atd… Dávali jste u toho fakt pozor? Jednou z hlavních podstat seriálu neni neustálý šu*ání děv*k a přestřelky na divokym západě, ale myšlenka zahrávání si lidí s umělou inteligencí a k tomu odpovídající následky. Což se tady povedlo na výbornou. Takhle geniálně promyšlený děj se dá beze sporu označit za nadčasový, čímž si mě seriál získal. 10/10

30.1.2021 | 15:14:51
choudys

Závěr je zamotanější než jsem chtěl vidět. Souhlas s Dominookey (deset hodnocení pode mnou).
Jsem zvědav, po jak dlouhé době se Bernard probral..

15.11.2020 | 16:54:54
OriginalHunter

Dobrá séria som zvedavý na dalšiu len dúfam že nás nenechajú zase tolko čakať 2 roky na 8 epizód je dosť velká bieda

16.9.2020 | 10:24:27
Levascue

Fascinuje mě místní adorace zábavního parku, který se naprosto vyčerpal již v první řadě a místo užívání si fascinujícího nového prostředí, jež má ohromný potenciál, kydá se na něj hnuj. Za mě luxusní série, která hravě překonala předchozí řadu.

22.8.2020 | 20:01:12
tom99

Finále asi odpovídalo úrovni celé třetí řady. I když se mi zobrazení tohoto světa v budoucnosti líbí, s původním Westworldem to má pramálo společného. Postavy osekané na minimum, většina z nich mě už ani nebaví, děj velice slaboučký. Dolores už nemůžu vystát, Maeve dávno ztratila své kouzlo a Muž v černém je tam do počtu. No nic, tohle byla fakt slabota…

webmaster, grafik
17.7.2020 | 12:09:02
Remi91

Jedno velké pompézní nablýskané nic. Jak první sezóna byla do nejmenšího detailu promyšlená horská dráha zorchestrovaná pevnou rukou, tak ta třetí často utíkala do míst, kde zněla falešně, nudně, zbytečně a nuceně. Chvilku to chtělo vypadat jak Fight Club, potom jako Terminátor, ale nikdy se nedosáhlo plného potenciálu a do konce se spíše dopotácelo.

2.7.2020 | 23:19:02
egeris

Tohle už nemělo s původními sériemi nic společného. Z vynikající 1. série, kde jste museli přemýšlet a dějové linky byly perfektně napsané + z 2. série, která byla horší, ale stále dobrá, se vyklubala bezmyšlenkovitá a bezduchá střílečka pro nenáročného diváka, který chce jen konzumovat „pic pic“, aniž by musel zapojit mozek. Postavy se chovají nelogicky, vůbec ne podle toho, jaké byly v minulých sériích. William, který měl v předchozích sériích v podstatě hlavní roli je zde úplně bokem. Prostě jen brak na efekt, nic víc. Velká škoda.

26.6.2020 | 11:16:57
arthurcz

Z původního Westworldu tam toho moc nezbylo. :( Škoda, utnout to po první sérii, tak je z toho pekelná kultovka.. Už druhá série byla docela slabá, ale tahle divná třetí tomu teda nasazuje korunu.

8.6.2020 | 16:35:49
RagnarokCzD

Přišlo mi, že tahle série už s „westworldem“ neměla nic společnýho a popravdě je to celkem škoda. :(

Ale špatný to rozhodně nebylo, jen mi přijde škoda, že spousta věcí co zůstali z druhý série je pořád nezodpovězenej­ch. :(

Každopádně ta potitulkovka … tak to byla neskutečná bašta. :3

30.5.2020 | 15:02:15
Cr4zyFl4mes

Byl jsem příjemně překvapen, ale ne natolik, abych dal skvělé hodnocení.

17.5.2020 | 23:56:51

Westworld
90/100 - 290×

Westworld

Temná odysea o začátcích umělé inteligence z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kterou tvůrce Jonathan Nolan přepracoval do modernější seriálové podoby.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Western
hrají
Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy), Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Ed Harris (Muž v černém), Thandie Newton (Maeve Millay), James Marsden (Teddy Flood), Anthony Hopkins (Dr. Robert Ford), Jimmi Simpson (William), Rodrigo Santoro (Hector Escaton), Simon Quarterman (Lee Sizemore), Tessa Thompson (Charlotte Hale), Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Angela Sarafyan (Clementine Pennyfeather), Ben Barnes (Logan), Shannon Woodward (Elsie Hughes), Ingrid Berdal (Armistice)

Stav překladu

Epizoda S03E08: Crisis Theory

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Westworld

Čtvrtá série

Westworld se dočká čtvrté série

Westworld se dočká čtvrté série

Není to žádné velké překvapení, nicméně fanouškům tato zpráva určitě udělá radost. Stanice HBO oznámila, že se oblíbený sci-fi seriál dočká čtvrté řady. Kdy se jí dočkáme, zatím nevíme. Dá se předpokládat, že čekání bude opět trochu delší.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Časová osa

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Druhá série Westworldu je za námi a my už máme jasno v tom, kdy se ta která dějová linie odehrává. V následujícím článku najdete podrobný přehled všech zásadních událostí z první a druhé řady, jak šly chronologicky za sebou.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás