Westworld Co čeká na začátku Westworldu? Popis první epizody odhalen

Co čeká na začátku Westworldu? Popis první epizody odhalen

Co čeká na začátku Westworldu? Popis první epizody odhalen

Čím započne temná odysea o dalším kroku lidstva a budoucnosti hříchu? Stanice HBO odhaluje v popisu k první epizodě, že se můžeme těšit na podivné chování „aktérů“, Muže v černém a i artefakt z vnějšího světa.


20 0
20.9.2016

Ve Westworldu nastává další den fantazie. Ve Westworldu – „zábavním parku“, kde se lidé mohou za peníze ponořit do světa divokého západu, jehož autenticitu dokreslí robotí umělá inteligence.

Hlavní programátor Bernard Lowe upozorňuje v jeden tento den fantazie divokého západu zakladatele celého projektu Dr. Roberta Forda na nezvyklé chování některých nedávno přeprogramovaných „aktérů“.


(Foto: HBO)

Mezitím se ve vykonstruovaném světě Westworldu – ve městě Sweetwater – setkává farmářova dcera Dolores Abernathy se záhadným pistolníkem Teddym Floodem. Jejich načrtnutý příběh je však narušen příchodem Muže v černém a později i setkáním s „aktérem“ nepatřícím do příběhu, který s sebou nese artefakt z vnějšího světa.

Scénář k první epizodě The Original napsal Jonathan Nolan se svou ženou Lisou Joy. Sám pak Jonathan Nolan i celou epizodu zrežíroval, a to jakožto svůj režijní debut.

Westworld má na stanici HBO premiéru v pondělí 3. října.

O SERIÁLU

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Druhá série

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé řadě Westworldu se dočkáme hned několika nových hereckých tváří. Mezi ně patří například Gustaf Skarsgård (Vikings), Katja Herbers (Manhattan) či Jonathan Tucker (Kingdom). Na koho dalšího se můžeme těšit?

Reklama

Upoutávka ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Westworld si odnáší pět cen Emmy

Westworld si odnáší pět cen Emmy

V nabité konkurenci se sice Westworldu v hlavních kategoriích nezadařilo, nicméně už minulý týden se tvůrci radovali z pěti cen ve vedlejších kategoriích.

Nejoblíbenější postavy

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás