Westworld Přeobsazování pokračuje. "Neohrožený" Eion Bailey odstupuje

Přeobsazování pokračuje. "Neohrožený" Eion Bailey odstupuje

Přeobsazování pokračuje. "Neohrožený" Eion Bailey odstupuje

Týden po nalodění na seriálovou loď HBO z ní herec Eion Bailey, který proslul především svou rolí v kultovním Band of Brothers, vystupuje. Účast ve Westworldu mu časově nedovolí natáčení jiných projektů. Stanice ale již stačila za Baileyho najít náhradu.


1 6
12.9.2015

Před nedávnem byli do seriálu Westworld obsazeni tři noví herci Clifton Collins Jr. (Grand Canyon, Pacific Rim), Eion Bailey (Band of Brothers, Fight Club), Jimmi Simpson (Person of Interest, House of Cards) a dánská herečka Sidse Babett Knudsen (Borgen, 1864). Ta, jak jsme nedávno informovali, nahradila Mirandu Otto, známou především z trilogie Pán prstenů, která seriál opustila z časových důvodů. Prý se chtěla věnovat jiným projektům.


Týden po oznámení nového obsazení a přeobsazení se muselo z časových důvodů znovu přeobsazovat. Jak informoval web Entertainment Weekly, seriálovou loď HBO tentokrát opouští „neohrožený“ Eion Bailey, a to hned týden poté, co se na ni nalodil. Nepodařilo se totiž jeho harmonogram sladit tak, aby mohl vystoupit jak v již roztočených projektech, tak ve Westworldu.

Baileyho v roli Logana nahradí čtyřiatřicetiletý Brit, Ben Barnes, rozpoznatelný například ze seriálu Sons of Liberty či z filmu The Chronicles of Narnia: Voyage of the Dawn Treader.

V seriálu dále hraje Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek, Sloní muž) jako Dr. Robert Ford, majitel zábavního parku. Dále se v seriálu objeví Evan Rachel Wood (True Blood, Mildred Pierce), Ed Harris (Gone Baby Gone, The Truman Show) jako hlavní záporák, Jeffrey Wright (Source Code, Boardwalk Empire), James Marsden (X-Men, Modern Family), Rodrigo Santoro (Lost, 300: Rise of an Empire), Shannon Woodward (Raising Hope, Criminal Minds) a Kyle Bornheimer (Jericho, The Office).

Seriál Westworld z produkce HBO a produkční společnosti J. J. Abramse Bad Robot bude mít na televizních obrazovkách premiéru na začátku roku 2016. Režie a scénáře k první epizodě se ujal sám showrunner Jonathan Nolan. K seriálu byl již zveřejněný první trailer, oficiální popisprvní fotografie.

Diskuze /2

Horns-on-my-head

je to sice škoda, ale náhrada v podání Bena je více než jsem očekávala ;) úžasné! :D

13.9.2015 | 7:54:45
Bobisudka

Oba mám hrozně moc ráda, takže to až tolik nebolí :D Už se na ten seriál moc těším!!!

webmaster
14.9.2015 | 9:41:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Druhá série

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé řadě Westworldu se dočkáme hned několika nových hereckých tváří. Mezi ně patří například Gustaf Skarsgård (Vikings), Katja Herbers (Manhattan) či Jonathan Tucker (Kingdom). Na koho dalšího se můžeme těšit?

Reklama

Upoutávka ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Westworld si odnáší pět cen Emmy

Westworld si odnáší pět cen Emmy

V nabité konkurenci se sice Westworldu v hlavních kategoriích nezadařilo, nicméně už minulý týden se tvůrci radovali z pěti cen ve vedlejších kategoriích.

Nejoblíbenější postavy

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás