Westworld Produkce Nolanova Westworldu na HBO se dočasně zastavuje

Produkce Nolanova Westworldu na HBO se dočasně zastavuje

Produkce Nolanova Westworldu na HBO se dočasně zastavuje

Tento rok má HBO uvést očekávaný projekt Westworld, při jehož tvorbě se spojili mistři sci-fi Jonathan Nolan a J.J. Abrams. Premiéra seriálu je ale nyní v ohrožení, jelikož byla jeho produkce dočasně zastavena. HBO nicméně stále věří v uvedení seriálu ještě roku 2016.


0 11
19.1.2016

Nejočekávanější novinka – společně s Vinylem od Martina Scorseseho – stanice HBO, Westworld, měla mít původně premiéru na počátku tohoto roku. Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace se však westernového sci-fi s Anthonym Hopkinsem dočkáme nejdříve na podzim. Jak informoval web Entertainment Weekly, produkce seriálu byla dočasně pozastavena. Neočekávaný zvrat při tvorbě seriálu odůvodnila kabelová stanice HBO následujícími slo­vy:

Jak se blížíme do finální fáze produkce Westworldu, rozhodli jsme si vytvořit kratší pauzu na psaní [scénáře].


(Produkce očekávaného Westworldu je dočasně pozastavena. Foto: HBO)

I přes výrazné zpoždění produkce však HBO stále věří v odvysílání série ještě tento rok, jak bylo původně slíbeno. Westworldu se sice již jistě nedočkáme ve slibované midseason, na televizních obrazovkách by se nicméně temná odysea o umělé inteligenci a budoucnosti hříchu mohla s největší pravděpodobností objevit v hlavní podzimní sezóně. Podle webu Variety je totiž předpokládané ukončení natáčení stanoveno na letošní březen.

Podrobnější informace zůstávají zatím skryty za zdmi ateliérů, v nadcházejících týdnech bychom se však měli dočkat aktualit, které pro vás budeme hlídat na našem webu.

Diskuze /2

snehulakobrovsky

Jen aby to nezabalili úplně.. to snad ne :)

#2 Dharter
23.2.2016 | 18:11:19
Dharter

#1 snehulakobrovsky: Nic takového se nestane, nalili do toho tolik prachů (natáčení skončí plně koncem března – jak je napsáno v článku), že by byla sebevražda to nedokončit. Je to stejná situace jako u Person of Interest.

28.2.2016 | 10:18:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Druhá série

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé řadě Westworldu se dočkáme hned několika nových hereckých tváří. Mezi ně patří například Gustaf Skarsgård (Vikings), Katja Herbers (Manhattan) či Jonathan Tucker (Kingdom). Na koho dalšího se můžeme těšit?

Reklama

Upoutávka ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Westworld si odnáší pět cen Emmy

Westworld si odnáší pět cen Emmy

V nabité konkurenci se sice Westworldu v hlavních kategoriích nezadařilo, nicméně už minulý týden se tvůrci radovali z pěti cen ve vedlejších kategoriích.

Nejoblíbenější postavy

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás