Westworld
90/100 - 312×

Westworld

Temná odysea o začátcích umělé inteligence z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kterou tvůrce Jonathan Nolan přepracoval do modernější seriálové podoby.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Western
hrají
Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy), Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Ed Harris (Muž v černém), Thandie Newton (Maeve Millay), Aaron Paul (Caleb Nichols), James Marsden (Teddy Flood), Jimmi Simpson (William), Evan Rachel Wood (Christina), Aurora Perrineau (Frankie), Tessa Thompson (Charlotte Hale), Rodrigo Santoro (Hector Escaton), Simon Quarterman (Lee Sizemore), Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Angela Sarafyan (Clementine Pennyfeather), Ben Barnes (Logan)

Vítejte ve Westworldu!

Vítejte ve Westworldu!

Dnes má premiéru očekávaný sci-fi western od Jonathana Nolana z produkce HBO – Westworld. V rámci toho jsme pro vás připravili fanweb seriálu, o jehož design se postaral @Hurley.

35 2
3.10.2016
TheDarkKnight

Diskuze /6

Tomi Lee Morpheus

dizajn je uspokojivý a zatial lepší ako samotný serial, dám tomu ešte jednu šancu, takže bud sa vidíme o tyždeň, alebo nie;)

#2 Kafka Tamura
4.10.2016 | 11:40:28
Kafka Tamura

#1 Tomi Lee Morpheus: Snad radši ne. Protože číst u každého článku jeden a ten samý názor, jaká je to blbost, na xx způsobů od jednoho člověka, nikoho snad nebaví. A srovnávat dizajn stránek se samotným seriálem, no tak to už je i na mě moc. Jsi k smíchu.

#3 Tomi Lee Morpheus
4.10.2016 | 12:25:56
Tomi Lee Morpheus

#2 Kafka Tamura: to že je to neúspech vidno na komentároch okolo. Aha ono okrem mňa nikto nič nenapísal;)

čím to asi bude?

  1. v CS nikomu okrem mna nefunguje net,
  1. serial má malú reklamu,
  1. roboti čo vizerajú presne ako ludia, hrajú ich aj ludia ako ludí sú nezaujimaví,
  1. dialógy sú nudné,
  1. dej je predvídatelný a nezaujmaví.
  1. divoký západ nieje zaujimavý,
  1. všetci sú ZNECHUTENÝ vykreslením A.i., alebo
  1. nikto nemá HBO ;)
#4 Kafka Tamura #5 zizik
5.10.2016 | 7:24:46
Kafka Tamura

#3 Tomi Lee Morpheus: Neříkám, že se to musí všem líbit, resp.že se to nemůže někomu nelíbit… Jen poukazuju na tvou otravnou potřebu u každého článku psát dokola jak kolovrátek, jak se ti to nelíbí. OK, na tom není nic špatného, stačí napsat jednou, dvakrát… jinak to jen zavání patetickým voláním o pozornost. Tu mou sis tedy získal, gratuluji… a už drž teda hubu :D

5.10.2016 | 17:35:27
zizik

#3 Tomi Lee Morpheus: Když už máš ten funkční internet, doporučuju se po něm porozhlídnout, jaké jsou reálné ohlasy na Westworld :) Třeba takový twitter https://twitter.com/…ag/Westworld?…

Jinak je jasné, že ten seriál bude spíše „přemýšlecí“ než přímočaře akční, což je za mě dobře. Po prvním díle má našlápnuto, snad to nepodělají.

Dal jsem si před prvním dílem seriálu i původní film (Ještě že mám to HBO i s HBOGO (ad bod h) ;-) ) a ten podle mě byl opravdu příšerný (bohužel jako většina filmů podle knih Crichtona).

5.10.2016 | 21:23:30
Alibi

Z tohoto seriálu mám podobný pocit jako u filmu Truman Show a to né moc dobrý. Permanentně mě ovívá pocit marnosti a nezvratnosti, o tom jak lidé stále někoho rádi ovládají. O takových co točí takové věci si nemyslím nic dobrého a asi bych jim nesvěřila nic bezmocného.No zkusila jsem a těm co se to líbí přeji mnoho a mnoho uspokojení při sledování o tom jak ponižování je vzrušující. Abych tomu nekřivdila, třeba se nakonec stroje vzbouří a bude odplata. Na konec.

8.10.2016 | 21:16:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E08: Que Será, Será

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Westworld

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Čtvrtá série

Westworld údajně stojí HBO miliony i po zrušení seriálu

Westworld údajně stojí HBO miliony i po zrušení seriálu

Měsíce poté, co HBO zrušilo seriál Westworld, musí platforma za seriál stále platit miliony dolarů. Tvůrci Jonathan Nolan a Lisa Joy původně plánovali seriál uzavřít pátou sérií. Westworld byl však v listopadu 2022 překvapivě zrušen, což znamená, že 5. série se na HBO nedočkáme.

Časová osa

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Druhá série Westworldu je za námi a my už máme jasno v tom, kdy se ta která dějová linie odehrává. V následujícím článku najdete podrobný přehled všech zásadních událostí z první a druhé řady, jak šly chronologicky za sebou.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama