Westworld
90/100 - 312×

Westworld

Temná odysea o začátcích umělé inteligence z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kterou tvůrce Jonathan Nolan přepracoval do modernější seriálové podoby.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Western
hrají
Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy), Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Ed Harris (Muž v černém), Thandie Newton (Maeve Millay), Aaron Paul (Caleb Nichols), James Marsden (Teddy Flood), Jimmi Simpson (William), Evan Rachel Wood (Christina), Aurora Perrineau (Frankie), Tessa Thompson (Charlotte Hale), Rodrigo Santoro (Hector Escaton), Simon Quarterman (Lee Sizemore), Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Angela Sarafyan (Clementine Pennyfeather), Ben Barnes (Logan)

Dolores Abernathy

Dolores Abernathy

Dolores Abernathy je krásná farmářova dcera, která ví tajemství, jež mělo tajemstvím zůstat – totiž že její celý svět a existence nejsou víc než lež.

Sezóny 2
2016 -

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Dříve mě bavila, dokud však nezačala zabíjet svůj druh, a svého přítele :/ prostě mi potom trochu vadila

27.3.2021 | 12:11:49
Whitewolf114

Dolores jsem v 1. řadě zbožňovala. Věřila jsem v ní a přála si, aby lidem ukázala. Když začala bojovat, byla jsem strašně ráda. Pak jsem si ale všimla, že zabíjí a využívá i svůj druh. Mluvila o svobodě, ale přitom mnohým robotům ani na výběr nedala. Nedokázala se zastavit a zacházela moc daleko. Několikrát mě HODNĚ naštvala a jí s ní ztrácela trpělivost. Věděla jsem, že se řítí do propasti jako Dany v GOT, i v tu jsem věřila. Jedna moje část si přála, aby ji někdo zastavil a druhá nechtěla, aby umřela. To, co ji ale udělali na konci 3. řady, to ji nemohli zabít rychle? Tohle byl hnus! I přesto, co jsem ji neodpustila chci, aby ve 4. řadě byla. Chci pochopit její představu a chci zase starou D. Chci, aby se konečně zastavila a já jí mohla dát ještě šanci…pokud je to ještě možný.

21.3.2021 | 0:38:50
jaraaa

od druhé série nejotravnější postava

26.8.2020 | 7:22:32
janeyfl

V první sérii fajn, ale v dalších hrůza :/

překladatel
17.8.2020 | 8:54:43
lokcky

Ze začátku ušla, ale pak ve druhé sérii s ní scény strašně nudné :(

20.7.2020 | 21:22:39
mikessska

Hlavní postava celého příběhu…a super!!! Zhlédnuté mám všechny díly všech – zatím – tří sérií…

4.6.2020 | 12:49:58
GrindyCZ25

Nejhorší postava seriálu… Kdo po krvi touží sám v ní končí, tak prosím už tam skonči… nemám rád u ní to, jak musí všechny lidi zabíjet na potkání a jak jí všechno vychází…

21.4.2020 | 8:05:07
Arihant

Tato postava ma bavi. Jej prerod z naivneho stroja od prvej serie az po tretiu. Samozrejme je krasne sexy.

31.3.2020 | 19:05:34
WolverineCzE

V první sérií nejlepší postava v druhý mě začala štvat

18.3.2020 | 16:32:06
CoRnDuCK

Hodnotím z prvních pár epizod první řady. Zatím se jeví jak sympaťačka :)

14.8.2019 | 23:02:10
1

Stav překladu

Epizoda S04E08: Que Será, Será

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Westworld

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Čtvrtá série

Westworld údajně stojí HBO miliony i po zrušení seriálu

Westworld údajně stojí HBO miliony i po zrušení seriálu

Měsíce poté, co HBO zrušilo seriál Westworld, musí platforma za seriál stále platit miliony dolarů. Tvůrci Jonathan Nolan a Lisa Joy původně plánovali seriál uzavřít pátou sérií. Westworld byl však v listopadu 2022 překvapivě zrušen, což znamená, že 5. série se na HBO nedočkáme.

Časová osa

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Druhá série Westworldu je za námi a my už máme jasno v tom, kdy se ta která dějová linie odehrává. V následujícím článku najdete podrobný přehled všech zásadních událostí z první a druhé řady, jak šly chronologicky za sebou.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama