Westworld Ze zákulisí: Jak se tvořila zranění Maeve

Ze zákulisí: Jak se tvořila zranění Maeve

Ze zákulisí: Jak se tvořila zranění Maeve

S herečkou Thandie Newton a tvůrci seriálu nahlédneme do zákulisí tvorby realistických zranění Maeve. A zároveň se dozvíme více o jejím vývoji a Fordových záměrech s jeho výtvorem, které v deváté epizodě druhé řady odhalil.

9 1
20.6.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

AK

Myslím si, že třetinu atmosféry tohoto seriálu tvoří Anthony Hopkins. Jeho herecký výkon je alespoň o 100% výš, než ostatních herců (výkon Eda Harrise o 50%). V každém jeho gestu, pohledu, pohybu je tak neskutečná hloubka, podpořená tím jak ty věty pronáší… Hluboce před ním smekám!!! On je opravdové herecké eso a jeho obsazením produkce získala pro seriál obrovský trumf.

21.6.2018 | 0:02:52
teddybear72

souhlasím:-) všichni herci hrají výborně ale Antony je špica:-) mistr řemesla:-) velmi mě překvapilo že když se ve druhé řadě oběvil na scéně (pro mě velké překvapení protože po skončení 1 řady se někde psalo že ve druhé řadě vůbec hrát nebude) tak jsem čekal že bude mít jen pár vět, ale opak je pravdou:-)

21.6.2018 | 15:28:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Časová osa

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Druhá série Westworldu je za námi a my už máme jasno v tom, kdy se ta která dějová linie odehrává. V následujícím článku najdete podrobný přehled všech zásadních událostí z první a druhé řady, jak šly chronologicky za sebou.

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Druhá série Westworldu očima redaktorů Edny

Druhá série Westworldu očima redaktorů Edny

Pokračování Westworldu jedny nadchlo, druhé zase zklamalo, rozhodně se však kolem něj opět vedly bouřlivé diskuze. Už první série ukázala, že toto komplikované dílo není určeno pohodlnějším divákům a druhá řada šla ještě o kus dál. Jak se našim redaktorům líbila?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Spolutvůrkyně Lisa Joy vysvětluje nejdůležitější okamžiky finále druhé série

Spolutvůrkyně Lisa Joy vysvětluje nejdůležitější okamžiky finále druhé série

V závěrečné epizodě druhé řady jsme se dočkali několika zvratů, které některé diváky značně zmátly. Navíc tu díky nim zbylo hodně otázek pro příští sezónu. Spolutvůrkyně Lisa Joy v následujícím rozhovoru objasňuje některé události z finále.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás