What We Do In The Shadows (Co děláme v temnotách)
93/100 - 42×

What We Do In The Shadows(Co děláme v temnotách)

Seriál dokumentárním způsobem sleduje tři upíry Nandora, Nadju a Laszla, kteří spolu žijí již stovky let. Upíři žijí na Staten Islandu v New Yorku společně s energetickým upírem Colinem Robinsonem a lidským sluhou Guillermem.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | FX | 30 minut
žánr
Komedie
hrají
Kayvan Novak (Nandor), Natasia Demetriou (Nadja), Matt Berry (Laszlo Cravensworth), Harvey Guillén (Guillermo de la Cruz), Mark Proksch (Colin Robinson), Kristen Schaal (Průvodkyně)

Guillermo de la Cruz

Guillermo de la Cruz

Guillermo je Nandorův lidský sluha, který se chce stát upírem.

Sezóny 3
2019 -

Guillermo byl vychován jako katolík jeho matkou Silvií v Bronxu. Poprvé se o upíry začal zajímat jako dítě poté, co viděl Antonia Banderase, který ztvárnit Armanda ve filmu Interview s upírem. Bylo to poprvé, co Guillermo viděl hispánského upíra v pop kultuře a Guillermo Armanda napodoboval.

(Foto: Fx)


Pracoval ve společnosti Panera Bread do roku 2009, kdy se stal Nandorovým sluhou v naději, že se jednoho dne stane upírem. Přestěhoval se do Nandorovy rezidence na Staten Island s upírským párem Laszlem a Nadjou a energetickým upírem Colinem Robinsonem. Guillermo pracoval pro Nandora neúnavně a musel během dne zůstat vzhůru, aby likvidoval oběti a v noci sloužil upírům.

Guillermo ovšem zjistí, že je vzdáleným potomkem lovce upírů Van Helsinga. Od té doby se mu už podařilo zabít několik upírů. Většinou to však byla náhoda, než úmysl. Později se jeho lovecké schopnosti vylepší, a proto se stává bodyguardem našich upírů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama