What We Do In The Shadows (Co děláme v temnotách)
92/100 - 43×

What We Do In The Shadows(Co děláme v temnotách)

Seriál dokumentárním způsobem sleduje tři upíry Nandora, Nadju a Laszla, kteří spolu žijí již stovky let. Upíři žijí na Staten Islandu v New Yorku společně s energetickým upírem Colinem Robinsonem a lidským sluhou Guillermem.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
6 sezón | FX | 30 minut
žánr
Komedie
hrají
Kayvan Novak (Nandor), Natasia Demetriou (Nadja), Matt Berry (Laszlo Cravensworth), Harvey Guillén (Guillermo de la Cruz), Mark Proksch (Colin Robinson), Kristen Schaal (Průvodkyně)

Průvodkyně

Průvodkyně

Průvodkyně je upírka, která slouží upírské radě na Staten Islandu.

Sezóny 6
2019 -

Průvodkyně slouží jako posel a předvolává obviněné upíry a svědky před radu. Je pozoruhodná tím, že se neustále pohybuje z místa na místo buď vznášením se nebo občasným teleportováním, aniž by si jí někde všimnul.

Když Laszlo, Nadja a Nandor pohřbívali ostatky barona Afanase, objevilo se hejno havranů, které upíry vyděsili. Utekli do svého domu a oslovila je vznášející se žena – Průvodkyně – která požadovala, aby se dostavili před upírskou radu za své zločiny a potrestala je za to, že neposlali zpět zprávu po havranovi.

Potom, co se naši upíři stali členy upírské rady, slouží Průvodkyně jim a pomáhá jim s jejím chodem.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama