White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

S06E03: Uncontrolled Variables

S06E03: Uncontrolled Variables

Po zjištění, že Keller je kriminálním informátorem pro Interpol, se Neal s Peterem pokusí zjistit, kdo je jeho poručníkem. Velmi rychle začne být všem ale jasné, že FBI a Interpol spolu budou muset spolupracovat, aby zabránili provalení jejich případů. Mezitím Růžoví panteři pověří Kellera a Neala krádeží souboru z technologického podniku. Keller vymyslí plán a za cíl si vybere milou, nic netušící mladou ženu, což se samozřejmě Nealovi nezamlouvá. Elizabeth se bojí, že kvůli Peterově náročné práci bude dítě vychovávat sama.

cz sk
20.11.2014
1 380 000
42 minut

Foto: USA NetworkHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama