White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

S06E04: All's Fair

S06E04: All's Fair

Panteři se Nealovi už celé dny neozvali, a tak se bojí, že ho buď Keller prásknul, nebo se Woodford prostě jen rozhodl, že ho z jejich dohody vyšoupne. Pomocí algoritmu, který Neal pro Pantery ukradl, se týmu podaří zjistit, že se zaměřují na něco, co dorazí na letiště v San Francisu. Jelikož tam ale nemohou dorazit včas,

sk
4.12.2014
1 590 000
42 minut

Peter je donucen tuto část vyšetřování předat místní divizi FBI. Mezitím se Mozzie po pěti letech setká se svou manželkou, která je také podvodnice a se kterou se oženil jen z jakéhosi rozmaru. Ta trvá na tom, že chce začít odznovu s někým novým a že už zločineckou kariéru pověsila na hřebík. Mozzieho ale nepřesvědčí, a tak požádá Neala s Peterem o pomoc.

Foto: USA NetworkHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama