White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Matt Bomer získal People's Choice Award

Matt Bomer získal People's Choice Award

Při včerejším udílení 41. ročníku People's Choice Awards získal Matt Bomer ocenění pro Neoblíbenějšího herce na kabelové televizi. Na jeho děkovačku se můžete podívat v článku. White Collar měl nominaci ještě v kategorii Nejoblíbenější dramedie, kde ovšem vyhrál Orange Is The New Black. Pokud by vás zajímaly kompletní výsledky a jak dopadly vaše další oblíbené seriály, můžete si je přečíst na tomto odkazu.

16 0
8.1.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

xyz

tleskám

8.1.2015 | 21:29:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama