White Collar (Ve službách FBI) Další přírůstek v páté sérii

Další přírůstek v páté sérii

Další přírůstek v páté sérii

V páté sérii White Collar se objeví staronová tvář.

2 0
8.8.2013

Pamatujete si na tu úplně, ale úplně první epizodu seriálu? Tehdy se Peterovi za pomoci Neala podařilo chytit do té doby nepolapitelného Curtise Hagena, alias Holanďana. A právě Curtis Hagen se objeví hned v sedmi epizodách páté série.

Postavu Holanďana si opět nezahraje nikdo jiný než Mark Sheppard. Tohoto britského herce s nezapomenutelným hlasem určitě znáte z mnoha seriálů, kde si zahrál buď větší role, nebo nějaké epizodní. Namátkou jsou to třeba seriály Supernatural, Leverage, Doctor Who, Dollhouse, Battlestar Galactica, Firefly, Monk, Warehouse 13, Chuck… A kdybychom chtěli vyjmenovat úplně všechny, mohli bychom tu ztvrdnout až do rána. :)


Sám Sheppard k této příležitosti dodal: „Je to opravdový dar, dostat možnost si opět zahrát takovou postavu, jakou je Hagen. A určitě bude zábava po čtyřech letech ještě víc rozvířit ne moc poklidné vody seriálu.

Podle všeho Neal Caffrery (Matt Bomer) s Hagenen uzavře dohodu, aby pomohl Peterovi (Tim DeKay), který byl na konci čtvrté série obviněn z vraždy senátora. Je ovšem možné, že Hagenovy požadavky přinutí Neala, aby se vrátil do starých kriminálních a podvodnických kolejí…

A co vy? Těšíte se na Holanďana? :)

Diskuze /2

Lucifrid

Těšim :). Bo jakakoliv role s Markem je lahoda :). Nejlepsi byl v Leverage a pak Supernatural.

#2 KevSpa
webmaster
22.8.2013 | 17:40:58
KevSpa

#1 Lucifrid: A taky v Battlestar Galactice. ;-)

webmaster
22.8.2013 | 23:13:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás