White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Herecké obsazení 4. série #2

Herecké obsazení 4. série #2

Server TVGuide před několika dny uveřejnil, kdo si zahraje další z nových postav v nové sérii seriálu. Více informací se dozvíte v článku.

0 0
21.3.2012

Dalším nově obsazeným hercem je Raymond Cruz, který je nejznámější ze seriálu „Closer“, kde si zahrál postavu detektiva Julia Sancheze. Raymond je také známý mimo jiné i ze seriálů jako „Jmenuji se Earl“, „Los Americanos“ a také se objevil v několika epizodách seriálů „Kriminálka Las Vegas“ a „Kriminálka Miami“.

V následující sérii seriálu White Collar si Raymond zahraje zkorumpovaného místního šerifa Enrica Moralese, se kterým se naše dvojce podvodníků, Neal a Mozzie, nejednou setká.

Podle mého názoru, je Raymond pro roli zkorumpovaného šerifa dobrá volba, ovšem s naprostou jistotou se to dozvíme až za několik měsíců.

Co si o obsazení Raymonda Cruze myslíte vy? Napište nám svůj názor buďto do diskuze článku nebo na fórum.

Zdroj: USA Network

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama