White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Herecké obsazení 4. série #6

Herecké obsazení 4. série #6

POZOR obsahuje SPOILERY! Před několika dny byla na zahraničních webových stránkách uveřejněna informace o tom, kdo si zahraje další z postav, které se objeví ve 4. sérii. Více informací v článku.

0 0
21.6.2012

Není to dlouho, co jsme vás informovali o nových postavách, které se objeví v nadcházející sérii seriálu. Mezi tyto postavy patřila také postava Sama, postaršího může z Washingtonu, pracujícího utajení, který s Nealem sdílí společnou minulost. Objevily se také spekulace, že by to mohl být Nealův otec. Mnozí z vás jste si jistě položili otázku, kdo by si Sama mohl zahrát?

Nebude jím nikdo jiný, než Treat Williams. Všichni si jistě vzpomínáte, že jsme vás nedávno informovali o tom, že je jisté, že se Treat v seriálu objeví. Tento herec, který se objevil ve velké spoustě filmů a seriálu je pro seriál jistě velkým přínosem. Treata si můžete pamatovat například z filmů „127 hodin“, „Once Upon a Time in America“ nebo „Vlasy“. Ovšem Treat je mnohem známější fanouškům díky svým seriálovým rolím, zajisté stojí za zmínku seriály „Everwood“ nebo „Heartland“

Co říkáte na obsazení Treata Williamse jako Sama? Podělte se s námi o své názory v diskusi článku nebo na fóru.

Zdroj: www.ew.com

Diskuze /4

KevSpa

Já jsem šťastná, že se můj oblíbenec Treat objeví v mém oblíbeném seriálu. :-)

webmaster
21.6.2012 | 19:31:42
phoebess

já bych byla šťastná (ale co, vždyť já jsem :D ), kdyby to byl Nealův táta :)

čestný člen redakce
21.6.2012 | 22:47:31
Beddny

phoebess: Tak na 75% je jisté, že to Nealův táta bude, si myslím ;)

22.6.2012 | 0:24:30
phoebess

Beddny: ale 75% pořád není 100%, sakra :D

čestný člen redakce
23.6.2012 | 14:40:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama