White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Matt Bomer se objeví v remaku Sedmi statečných

Matt Bomer se objeví v remaku Sedmi statečných

Matt Bomer získal roli v remaku westernové klasiky Sedmi statečných. Zahraje si manžela ženy, která najme sedmičku statečných k ochraně města. Remake by se měl dostat do kin v roce 2017.

9 0
15.5.2015

Matt se připojí k již oznámenému týmu, v jehož čele stojí Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D’Onofrio (hádáte správně, zaharaje si padoucha), Wagner Moura, Haley Bennett a Jason Momoa.

Foto: MGM

Máte rádi tuhle klasiku s Yulem Brynerem, Stevem McQueenem, Charlesem Bronsonem a Jamesem Coburnem? Myslíte, že nový remake se může povést a vzdát tak poctu kultovní klasice?

Diskuze /2

washcaps

fakt si nemyslím, že by dokázali dať dokopy sedem hercov s takou chémiou, ako mali pôvodní, ale ak áno, tak budem milo prekvapený. snáď to moc nezmršia…

15.5.2015 | 14:48:42
Tasey

Vzhledem k tomu, že sedm statečných je pro mě film, který můžu vidět několikrát denně a neomrzí, měli by se snažit ;)

15.5.2015 | 21:56:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama